1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю більше року в компанії. Тут дійсно приємна атмосфера, прекрасний колектив, вперше за весь час від коли працюю можу щодня з радістю прокидатись і бігти на роботу.
Якщо є бажання розвиватись, то в тебе завжди є шанси досягти поставленої мети.

Дуже багато різнопланових проектів. Режим роботи як то кажуть «не бий лежачого» є час і попрацювати і вивчити щось новеньке.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.