Walla Walla Studio

Київ

12 лютого 20:19

Вадим Марчук, UE Developer в Play Fusion Labs

Працював з цією компанією майже 4 місяці, з середини серпня 2023 року до перших чисел листопада 2023 року на погодинній співпраці. Спочатку все було добре: задачі ставилися, виконувалися, оплачувалися, але коли у листопаді були здані останні задачі, які відносилися до мене, виникли, як мені пояснювали, проблеми з замовником. Через це мене попросили зачекати тиждень, максимум півтора.

У грудні я запитав знову, коли буде оплата, і отримав відповідь, що через тиждень будуть внесені останні правки, і оплата буде скоро. Перед новим роком, через майже 2 місяці, повної оплати все ще не було. Я зміг лише домовитися про те, що 1/7 від заборгованості мені скинуть.

У середині січня я знову поставив питання про оплату, і мені вкотре написали, що на початку лютого здадуть останні правки і оплата точно буде в тих числах. Сьогодні, 12 лютого 2023 року, я все ще не отримав кошти.

На мою думку, якщо у компанії є проблеми з оплатою, завжди можна домовитися з розробником про якісь умови або щось подібне, а не писати кожні 2 тижні, протягом 3 місяців, що «ми завтра відправляємо останні зміни і оплата на днях буде». Ті люди в компанії, з якими я спілкувався, дуже ввічливі, розуміючі і все подібне, але я не раджу працювати з самою компанією, оскільки ніхто не буде застрахований від того ж самого, що сталося зі мною. Крім того, я вирішив, що з понеділка буду писати тут відгук про неоплату роботи від студії, доки це не виправиться і зі мною не розрахуються.