2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Вже пів року я на світлій стороні Сили в ролі Project Manager і успішно пройшов свій випробувальний термін. Тож час поділитися враженнями.
Якщо коротко — тут реально цінують людей, і це відчувається з перших кроків на борту цього корабля.

Керівництво — як мудрі джедаї: відкрите до діалогу, завжди чує команду і не будує Імперію з жорсткою ієрархією. Тут більше про партнерство і здорову комунікацію. Якщо у вас все ок із soft skills, ви вмієте домовлятися, брати відповідальність і працювати з людьми — вам точно по дорозі з цією командою.

Про процес хайрінгу: шлях рекрута тривав близько 3–4 тижнів, хоча 3 етапи співбесід я пройшов за один тиждень. Претендентів було багато, плюс літній сезон — тож Галактика була зайнята, але все логічно і прозоро.

Онбординг пройшов максимально гладко й без турбулентності в гіперпросторі. Окрема подяка моїм магістрам-джедаям Ані, Каті та Вікі, які провели мене через всі системи й процеси. Компанія продуктова, тому основний фокус був на розумінні продукту, контексту та внутрішніх процесів — саме те, що потрібно, щоб не заблукати в цій Галактиці.

Приємний бонус — плюшки в цій Галактиці реально існують: компенсація спортзалу та занять з англійської — не міф і не легенда ордену.

Команда — окрема радість: чудове почуття гумору, легка атмосфера і ті́мбілдінги, які хочеться відвідувати, а не просто «відмітитися».

І окрема подяка Марії Чесноковій, General HR, за відкриту і швидку комунікацію, за те, що повірила в мене і дала шанс стати частиною цієї історії 🙂
Радий бути частиною команди та продовжувати цю подорож разом. May the Force be with us 🚀

Підтримали: Artem Sdobnikov

привіт! Хотів би розказати ситуацію зодо проходження співбесіди на посаду Проджект Менеджера в дану компанію.

17 червня (06.) 2024 ми скомунікували із айчаром Mariia Chesnokova.

зранку пройшли гарно співбесіду, потім одразу отримав відповідь що давайте сьогодні одразу ж і на співбесіду із СЕО

чекав по 28.07.2024

тричі питав чи інформація щодо мене

чому не можна було сказати через тиждень — півтора не зрозуміло , замість цього отримав відповідь

«Привіт! Вибачте Михаїл за нашу довгу відповідь, ми зараз на єтапі визначення кого ми ітого шукаємо. Наразі не готові повернутись до вас із готовою відповіддю. Ще раз прощу вибачення за затримку з нашого боку»

єтапі визначення кого ми того шукаємо — оце так, ще не зрозуміли хто потрібен)

ну хоч вибачились, уже щось

в цілому, співбесіда була дуже приємна та всі справили дуже гарне враження, але очікування в майже місяць після і відповідь щ оне знаємо кого шукаємо якось не професійна.

Одним словом добре що прийняв офер від іншої компанії, а не сидів чекав.

Вітаю, Михаїл!

Нам дуже шкода, що ви отримали такий досвід спілкування з нами.

Ми щільно розглядаємо кожного кандидата у команду. Для нас важливо, аби ми співпадали й по заявленим вимогам, і у цінностях.

Пріоритет, якого ми дотримуємось — це знайти не тільки фахівця, а і нашу людину в колектив, на цей процес іноді витрачається більше часу.

Ми дякуємо вам за коментар. Подібні відгуки допомагають удосконалювати процес найму та забезпечувати якісний та ефективний відбір кандидатів. Ми обов’язково врахуємо зауваження у майбутньому.

Щиро цінуємо ваш інтерес до нашої компанії.
Бажаємо успіху на новій посаді та дякуємо за інтервʼю та ваш час.

Перейти до дискусії

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.