w-Axis

1 відгук

Недавній мовно-дискримінаційний холівар стільки лайна на поверхню виніс, при тому, від галєр, які ніби як безпосередньо і не зашкварювались, але... але!

Іноді краще жувати, ніж говорити ©

Дехто із ім’ям та прізвищем, на диво співпадаючим із такими в аккаунту, адмініструючого вашу сторінку (Viktoriya Shevchenko / Recruiter), а також, із зазначеною назвою вашої компанії у власному профілі на лінкедіні, зригнула доволі показовий камент під дописом, викриваючим українофобні настрої на іншій галєрі.

ibb.co/yyzmqyW

Зайду с другой стороны: компании — не работодатели, а являются заказчиком, ищущим исполнителя, который будет предоставлять услуги в сфере ИТ по договору не найма, а предоставления услуг. О чем речь? О какой дискриминации и вот этой всей непонятной белеберде, которая развелась на просторах линкедина от ущемленных, идет речь?
Или вы нанимаетесь в штат по КЗОТУ и з/п соответственной?
Смешно уже.
И да, такие посты от обиженных и дискриминированных, говорят лишь о токсичности исполнителя, который, как говорилось выше, не принес и копейки компании, но почему-то думает, что ему уже точно должны.

Власне, я цілком можу змиритися з тим, що було сказано, але в жодному разі не з тим, як це було сказано.

Питання обов’язковості державної мови у B2B взаємовідносинах — дискусійне, в першу чергу, в юридичній площині; і зайвий раз в те занурюватися особисто для себе не бачу ані сил, ані часу, ані бажання. Але ж трясця! По-перше, %galera_name% самі офіційно вибачилися за недавній зашквар, тобто косо-криво визнали свою позицію як принаймні недоречну. По-друге, з яких пір давати безапеляційні відповіді на дискусійні, як я вище зазначив, питання, вповноважили хабалок, їз чиїх чорних пельок просто тхне ненавистю та призирством по відношенню до самоусвідомлюючих себе українцями громадян, бажаючих захистити власні права від фактичних та/або потенційних попрань?

Звертаюсь до керівництва: якщо у вас є яйця/совість/тощо, ви цю погань поженете сцяним ганчір’ям назад в ахметівське київенерго, чи з якої дірки ви оте дістали. Бо інакше ви можете 100500 разів вести сторінку в соц. мережах українською мовою та вдавати із себе взірцеву компанію із дружнім мімімішним колективом на веселих корпоротивчиках, але що толку, коли одне таке чорнороте токсичне огиддя зводить всі зусилля нанівець та наштовхує на цілком закономірні висновки щодо світогляду пересічного співробітника компанії?...