28 квітня 17:54

Andrew Stozhuk, Operations Manager в Open to suggestions

Доброго часу доби. Хотів би поділитись і своїм досвідом проходженням співбесіди з компанією Vyriy. Точніше, співбесіди, навіть по факту і не було. Почалося все з того що подавши заявку на вакансію Операційного менеджера, мені зателефонував рекрутер Віталій в середу 22.04.26, та запропонував призначити відео дзвінок для обговорення деталей позиції, та мого досвіду. Призначили початково даний дзвінок на четвер 23.04.26 о п’ятій годині вечора. Час та день співбесіди, а також пошту для інвайту підтвердили у Whatsapp чаті. Підключившись у зазначений час, та прочекавши 15 хвилин, а також, двічі написавши вищезазначеному Віталію, я вийшов з мітінг руму адже, ніхто мені не відповів та не підключився на дзвінок. Також, ніхто не зв’язався та не попередив про можливу затримку або ж відміну вищезазначего дзвінка. Наступного дня, в п’ятницю 24.04.26, Віталій написав у WhatsApp, далі цитата: «Вітаю, перепрошую за цю ситуацію, був на лікарняному, можливо буде сьогодні зручно?»...

І на цьому етапі можна було б відмовлятись від продовження, бо будучи на лікарняному один день, людина в стані повідомити про перенесення дзвінка, але я все ж таки вирішив дати шанс, та погодився призначити співбесіду, на що Віталій погодився. Призначили ми її на вівторок 28.04.26 о п’ятій годині вечора за Київським часом. І, чомусь, не дуже здивувався, коли зайшовши на дзвінок у зазначений час, на ньому знову нікого не було протягом 17 хвилин. На цей раз я вже нічого не писав Віталію, вирішив написати тут. Можна було б подумати, що о зазначеній годині столиця потерпала від масштабного авіаудару, але ні. Наліт шахедів був, але за даними з офіційних джерел ніхто не постраждав, і наліт був з другої години дня, до приблизно пів на четверту, тому цей чинник якби і повпливав, то часу щоб повідомити про зміни, так само було достатньо.

Я нікого не звинувачую, і не закликаю до якихось висновків, цей відгук несе лише суто інформативний характер про мій процес «проходження» співбесіди в даній компанії для тих, хто в майбутньому можливо так само буде проходити тут співбесіду та рекрутинговий процес, адже рекрутер та рекрутинговий відділ є обличчям компанії.

Сподіваюсь для когось він буде корисним!
З повагою!


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Вітаю, Андрію!)

Дякуємо вам, що поділились з нами процесом взаємодії з командою рекрутингу. Ми уважно ставимося до таких звернень, адже для нас принципово, щоб комунікація з кандидатами була коректною, своєчасною та заснованою на взаємній повазі.

З нашого боку, приносимо вибачення за витрачений вами час. Подальшу комунікацію продовжить з вами наш Head of recruitment Маргарита.
Сподіваємось, що співпраця буде комфортною!