VSQUAD studio

Дніпро

Працюю у VSQUAD трохи більше пів року. Термін невеликий, але враженнями вже можна поділитися.
Співбесіда та прийом на роботу проходили в майже домашній обстановці) Співбесіда залишила лише позитивні емоції. І хоча на початку роботи в мене були деякі обставини, через які мені довелося бути відсутною деякий час, компанія увійшла в становище, за що я їм дуже вдячна.
Я займаю посаду 3д художника на фул таймі, займаюся скульптом та текстурами. Чому, до речі, дуже рада — можна займатися тим, що більше подобається, вибрати напрямок або розвиватися у всьому. На новому проекті було важкувато на початку, але завжди є ліди на зв’язку, готові допомогти та підказати, як краще. Та й загалом, атмосфера в колективі дуже дружня. Завдання намагаються давати тобі під силу, поступово ускладнюючи та підвищуючи твій рівень. Навіть за такий короткий термін я відчуваю, що вже здобула справді крутий досвід та нові знання та вміння.
Що ще для мене дуже цінно — це круті проекти, дуже близькі мені за стилістикою. До цього в мене не було досвіду роботи на таких проектах, і я дуже рада взяти участь у створенні справді крутих ігор, в які грають і люблять так багато людей. Це надихає 🙂
Резюмую — я дуже рада, що потрапила до цієї команди, бачу перспективи особистого зростання в компанії, і перспективи самої компанії в геймдев індустрії.

У VSQUAD я зараз займаю позицію 3D художника та відповідаю за створення 3D ассетів за концептами.
Співбесіда та початок роботи були дуже позитивними. Співбесіда була детальною та цікавою, що створило в мене враження, що я стаю частиною дружелюбної та кваліфікованої команди. Початок роботи пройшов гладко, завдяки чудовій підтримці від колег та професіоналізму ментора.
Я вже працюю у Віскваді протягом шести місяців. За цей час я встиг спільно з командою попрацювати над кількома захопливими проектами. Мій ментор та лідер проекту завжди були готові допомогти та поділитися досвідом, завдяки цьому я отримав багато цінного досвіду, здобув нові навички та вдосконалив свої професійні вміння.
Студія має максимально гнучкий робочий графік, в наслідок чого художники мають можливість більше концентруватися на якості створюємого ассета.
Колектив у VSQUAD — це справжня команда професіоналів, яка діє як єдиний механізм. Атмосфера в компанії завжди наповнена позитивом та взаємодопомогою. Я вдячний за можливість працювати в такому вдосконаленому середовищі та дуже пишаюсь тим, що можу бути частиною цієї відмінної команди, і з нетерпінням дивлюся на подальші спільні досягнення.

У VSQUAD працюю вже четвертий місяць 3д артистом, на ремоут фултайм, . Відповідаю здебільшого за хайполі скульпт.

Співбесіда була дуже зрозумілою та прозорою, відповіла на усі питання та розвіяла усі сумніви. Стало зрозуміло чого студія чекає від мене, куди планує розвиватися і що робить акценти на якості та комфортній роботі.

На початку був досить довгий період, коли можна було зусередитися на стилізації та вимогах проекту, не поспішаючи з усім розібратися та познайомитися з командою, спробувати себе на різних задачах, із різним навантаженням.

Ліди та колеги дуже відкриті, завжди хочуть покращувати якість та постійно пушать усе що можливо вдосконалити. Задачі підбирають саме до моїх навичок та до навичок та рівня колег, які працюють зі мною на проекті. Фідбек класний і структурований, з увагою до художніх принципів, з гарним підбором референсів та прицілом на дуже високий рівень.

За досить короткий час отримав багато доцільних коментарів, покращів свою роботу із формою, силуетами, детализацією та взагалі усім, що треба щоб робити цікаві та захоплюючі моделі. І головне, отримав багато мотивації для розвитку та подальшої роботи. Сподіваюся, зможу допомогти студії у співпраці і з вже відомимі, і з новими та перспективними проектами.

Всім привіт !
Я хочу залишити свій відгук про роботу в студії VSQUAD

Свій шлях у студії я почала 3 роки тому. Зараз я займаю посаду 3D Аrtist
З початку моєї кар’єри в «VSQUAD» я вивчала всі тонкощі створення моделі та всі нюанси пайплайну роботи — це був важливий етап у моєму знайомстві з усіма аспектами розробки ігор. З часом мої обов’язки еволюціонували, і я зосереджувався саме на технічній частині — на ретопології , UV- розгортці і запіканні процедурних карт.

Пізніше я почала вивчати текстурування , тим самим зараз я розвиваю і вдосконалюю цю нову навичку. У студії мене дуже підтримали з цим, допомагали і ділились своїм досвідом — це дуже надихає !

На жаль , я працюю не в офісі, а віддалено і саме працюючи віддалено, я високо ціную гнучкість графіку та підтримку, яку надає студія . Можливість працювати на відстані не лише дозволила мені зберегти робочий ритм, але й відкрила простір для креативності та особистого зростання.

Перше моє очне знайомство з колегами відбулося на нашій спільній подорожі на конференцію Games Gathering, яка проходила в Києві. Ми дуже продуктивно і гарно провели час. Також я приїжджала у «міні відрядження» до офісу, де мене зустріли тепло і дружньо , всі колеги виявилися не лише професіоналами у своїй галузі, а й справжніми приятелями .Також дуже сподобалась атмосфера яка була в офісі, працювати було легко та приємно.

І хоча ці три роки вже пройшли, я з нетерпінням дивлюся в майбутнє. Продовжуючи співпрацю з «VSQUAD», я планую внести ще більше вагомого внеску в розвиток студії та подальше вдосконалення власних навичок.

«VSQUAD» — це не просто студія, де я працюю Це спільнота, де кожен член команди цінується, де відбувається постійний обмін ідеями, і де кожен проект стає часткою спільного творчого процесу. Я вдячна студії за можливість бути з у цій чудовій команді !

Я в VSQUAD обіймаю посаду 3D-художника

Моя основна відповідальність — розробка
одягу, або персонажів по концепту, які іноді малюють наші талановиті концепт художники.
Співбесіда була захоплюючою та позитивною. Початок роботи виявився неймовірною можливістю розвивати свої творчі навички та співпрацювати з талановитими колегами.
Я вже працюю в VSQUAD чотири місяці, і кожен день приносить нові враження та виклики.
Мій досвід співпраці з колегами вражає позитивно. Ми створюємо дружню та творчу атмосферу, де кожен може вносити свій внесок.
В VSQUAD я отримав можливість працювати над різноманітними проектами, що дозволяє мені постійно розширювати свої творчі горизонти та поглиблювати навички.
Мій особистий внесок у VSQUAD полягає в тому, що я намагаюся вносити свою унікальність у кожен проект, роблячи з великою вдячністью за можливість працювати над проектом.
Робочий графік в студії дозволяє максимально концентруватися на творчому процесі, забезпечуючи гнучкість
Колектив в VSQUAD — В VSQUAD працює дивовижно різноманітна та талановита команда. Кожен учасник вносить свій неповторний внесок у творчий процес. Ми об’єднані спільною любов’ю до індустрії та бажанням створювати вражаючі та неповторні проекти. и не тільки працюємо разом — ми творимо разом. Наша команда — це спільнота, де довіра та взаєморозуміння роблять свою справу. Ми поділяємо ідеї, навчаємо один одного, і разом створюємо щось, що перевертає уявлення про те, що можливо в індустрії.