VRP Consulting

21...80 спеціалістів
Київ, Мінськ (Білорусь), Краків (Польща), Лондон (Велика Британія), Мюнхен (Німеччина), Оттава (Канада), Сан-Франциско (США), Роттердам (Нідерланды)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

За період роботи в VRP зрозумів, що компанія дійсно крута, постійно розвивається і вдосконалюється. В компанії працюють дуже приємні люди, які є фахівцями своєї справи. Працювати тут дуже комфортно завдяки можливості розвиватися і завдяки вищеописаному колективу, який завжди підтримає. Рекомендую всім =)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.