Voypost

Берлін (Німеччина)

Мені дуже пощастило, що моїм першим місцем роботи в IT-сфері була компанія Voypost!
За час роботи тут я дуже класно прокачала свої скіли, виросла як дизайнер, постійно відчувала неймовірну підтримку та бажання допомогти (при чому від усіх членів команди, з якими я контактувала під час роботи)

— команда 10/10, кожен дуже крутий та професійно виконує свої задачі, і в цілому атмосфера в колективі дружня та приємна
— організація процесів теж на висоті, все чітко та розплановано. Тобі завжди чітко дадуть знати, що від тебе очікують, щоб зростати в компанії. (розвиватись тут потрібно швидко, однак компанія дає для цього всі умови, потрібно лише ваше бажання та мотивація)
— гнучкий графік та заохочення work-life balance, багато корисних плюшок, більшістю з них користувалась постійно

Про Voypost у мене лишились лише приємні спогади і вдячність за цей досвід:)

Дуже рада була бути частиною команди Voypost. Дякую усій компанді!

Це прекрасне місце, якщо шукаєте не просто ремоут, але і гнучкий графік. Є усі плюшки, які потрібно (англійська, курси, бюджет на спорт). Бла-бла-бла, все круто класно, але ж це все вода, так? Тоді трішки прпо деталі:

— Як і сказала, правда є гнучкий графік (є умовні часи роботи коли треба бути на звʼязку, але це все можно проговорити)
— Дружня молода компанда — не дивлячись на ремоут, завжди знайдеться місце і для офлайн зустрічей та посиделок
— є 1-1, але найкраще, що якщо є проблема чи будь-що, що хвилює, HR завжди на звʼязку та допоможе
— Якщо ви не звикли до шивдкого темпу роботи та постійних нових тасок — на жаль, скоріш за все це не для вас компанія. Тут постійно щось пробують, змінюють на краще, і треба встигати за всім цим і бути частиною змін.
— Для новеньких гарне місце швидкого розвитку, одразу помічають зростання та дають більш складні та косплексні завдання.
— Ніхто не хоче, аби ви перепрацьовували, система чітка: 8 годин на день і йди відпочивати.

З мінусів можу лише зазначити, що не завжди зміни в компанії, які є частим явищем (і йдуть тільки на пользу для компанії) будуть підходити до вашого конкретного випадку, але це вже просто про сумісніть вас та Voypost.

All in all: раджу компанію і буду радити завжди! ❤️

Я дуже рада мати можливість поділитись своїм враженням про роботу в компанії Voypost. Це дійсно чудове місце для професійного розвитку.
Тут відчувається справжній командний дух і класна атмосфера.

Що мені особисто подобається, так це можливість постійно розвиватись.
А ще в Voypost цінують баланс роботи-життя . Гнучкий графік, можливість працювати віддалено — все це дуже допомагало знаходити гармонію між роботою та особистим життям особливо в такі часи.

Взагалі, Voypost — це місце, де можна розвиватись, працювати з класними людьми та втілювати круті ідеї. Я рада була бути частино цієї команди!

Підтримали: Viktoria Babych

Працюючи в компанії Voypost, я отримав неоціненний досвід. Від себе окремо хочу зазначити, що комунікація в середині, як з менеджментом так і з командою дуже проста та швидка.

За час роботи тут, мої навички прокачались дуже суттєво, якщо було щось незрозуміло, виникали питання, були ідеї то це одразу можна було обговорити.

Компанія доволі молода, але головне у менеджменту є чітке бачення куди рухатись і що для цього потрібно, важливо, що при цьому також наявна комунікація з командою, і кожен може запропонувати свої ідеї.

Це класне місце для тих, хто дійсно хоче швидко покращити свої навички та отримати круту команду

Підтримали: Viktoria Babych

Voypost — це мій перший досвід роботи у компанії. Попрацював тут трохи більше за 7 місяців.

Залишилися тільки дуже позитивні емоції: у компанії дуже круті внутрішні процеси, відповідальний підхід у виконанні роботи та неймовірна атмосфера.

Здавалося б, уся компанія фулл ремоут, але під час роботи відчуваєш справжню підтримку: тобі завжди допоможуть стати краще.

Окремим плюсом хочу назвати підхід до код рев’ю. Тут реально зацікавлені у тому, щоб ти писав гарний код. Простежується чіткий стиль, структура та принципи. Якщо людина зацікавлена у прокачці своїх скілів — то Voypost це прекрасний вибір.

Отже, Voypost — це крутезна фулл ремоут компанія із класною системою процесів, відповідальним ставленням до роботи та чарівною атмосферою, яка зацікавлена у твоєму професійному розвитку. Однозначно рекомендую.

Всім доброго дня :)
Хотіла б написати невеликий відгук про свій досвід роботи Project Manager-кою у компанії Voypost!

Найперше що хотіла б зазначити — це дружня атмосфера, а саме колектив, з яким спілкуєшся на рівних та можеш довіритись. Мені сподобалась система взаємодії з командою, що чітко побудована та запобігає мікроменеджменту як для розробників, так і для лідерів проєктів.
Одночасно з тим, кожна пропозиція з покращення процесів береться до уваги, завжди є можливість залишити та отримати фідбек, що мотивує та надає наснаги для подальшого розвитку.

Voypost підходить тому, хто націлений на швидкий та ефективний результат, без зайвих слів ;)

Підтримали: Viktoria Babych

Voypost це велика родина, де тебе завжди почують і підтримають❤️

В компанії всі молоді, з керівництвом легко підтримувати зв‘язок та спілкуватись на «ти». Я пропрацювала в компанії рік і можу сказати, що рішення піти було дуже важким, адже люди які тебе оточують і heads компанії створили справді дуже круту команду, дружню і комфортну обстановку, в якій приємно працювати.

СЕО компанії — Нікіта Свіріденко, надзвичайно талановитий менеджер, розробник, і прекрасна людина, з якою я підтримую хороші стосунки навіть зараз, вже не працюючи у Voypost. Він завжди відкритий для діалогу: запитає, дізнається, поцікавиться, намагатимиться прислухатись і покращити.

У Voypost нереально крутий менеджмент, усі процеси побудовані структуровано і зі змістом. Ти ніколи не залишишся тут «один» і завжди знайдеш відповіді на всі запитання.

Тут дуже сильно цінують людей, єдина компанія в мому житті де «People first» справді так і є! За це окрема подяка Вікторії, HR яка там працює і є твоїм плечем підтримки в компанії.

Щиро рекомендую Voypost як майбутню компанію!

Підтримали: Viktoria Babych

Всім привіт) Хочу залишити свій відгук про компанію.

Пропрацювала у компанії від лютого 2022 року, прийшла прямо за день до війни. 🙈 Але одразу хочу сказати, що в компанії увесь цей час максимально піклувалися про своїх працівників, не скорочували, навіть продовжували найм, залишали зарплати та усі інші бонуси типу страховки, уроків англійської і навіть кошти на ворк-Лайф баланс, які доречі, багато хто витрачав на благодійність. ❤️

В загальному, у мене позитивні враження від компанії. Мій перший досвід в сфері дизайну, де мені дали свободу дій, довіряли і не мікро-менеджели. Були цікаві і різні проекти, іноземні клієнти і дуже класні співробітники з якими я і досі залишаюся в гарних стосунках.)

Якщо вам хочеться мати невеликий, дружній колектив, ви любите дуже активний темп роботи і вмієте працювати самостійно, то вам сюди. Також компанія дуже відкрита до початківців і ставиться до них так само як і до більш досвідчених. Тут ви не будете відчувати ніякого тиску на вас це точно. :)

Мені особисто трохи не вистачало саме командної роботи, так як я працювала на аутстафі і зазвичай індивідуально, але це вже хто та чого для себе особисто бажає.

Підсумовуючи, Voypost гарна та дружня компанія, де дають свободу та можливість розвиватися!

Всім привіт!
Прийшов час і мені залишити відгук по компанію)
Працював у Voypost трішки більше за півтора роки. Був свідком і безпосереднім учасником росту компанії від близько 20 людей до близько 50.

Для любителів коротких відгуків.
Тут класно. Якщо бачите вакансію, яка відповідає вашим навичкам, то не вагайтесь, подавайте свою кандидатуру.

Для любителів розвернутих відгуків.
— Колектив. Це перше, що привертає увагу. Всі готові допомагати одне одному.
— Постійно розвиваються і вдосконалюються процеси. Маю на увазі як в технічному плані, так і в соціальному.
— Бюрократії — нуль.
— Класно, що є регулярні зустрічі 1-1 із твоїм лідом і, окремо, 1-1 із HR. Із лідом можна обговорити твій розвиток. Із HR — поговорити за життя)
— Проекти. Є на будь-який смак. Web, Mobile, Web+Mobile, з упором на Front, з упором на Back. Розгулятись є де. Скіли качаються дуже швидко)
— Графік. Він тут реально гнучкий. Головне щоб завдання були виконані.
— Звісно є стандартні плюшки: курси англійської мови, страховка, компенсація проф. курсів, бюджет на спорт.
— Незважаючи на те, що компанія full remote є навіть offline зустрічі (під Новий рік та влітку зустрічались). Також щомісяця є online party, де можна весело провести час.

Взагалі багато чого тут класно. Можливо щось пропустив)
Резюмуючи, можу повторитись: тут класно!

Підтримали: Viktoria Babych

Пропрацював у Voypost півроку, якщо коротко — компанія топ.
Дуже сподобались дружні відносини як з керівництвом так і з командою, бувало таке що ми половину дейлі мітингу просто жартували або обговорювали новини.
Проекти цікаві та складні, актуальний стек, ніякого легасі, якісні Code Review. Коли виникали якісь проблеми з задачами, то завжди можна задати питання або зідзвонитись і швидко все вирішити, для мене як Junior розробника це було дуже корисно

Підтримали: Dmytro ShapovalViktoria Babych

Нажаль, компанія себе повидить зовсім не тактовно по відношенню до зворотнього звязку з ПОЧАТКІВЦЯМИ. Хоча у своїх презентаціях власник компанії Nikita Sviridenko закликає до friendly відносин. Спочатку мені Anna Pirogova (HR at Voypost) написала «З приводу тестового завдання Ви набрали 24% зі 100%, на жаль...» Я прийняв відмову від них і попросив описати у чому помилки для мого особистого розвитку. На що Anna Pirogova написала: «Олександре, завдання є конфеденційним, у зв’язку з цим ми не можемо вам надати більш детальну інформацію». Це для мене дуже дивний результат оскільки маю коммерційний досвід на uTest вже ПІВРОКУ маючи при цьому BRONZE рейтинг (3-й від GOLD & SILVER) від них та пройшов навчання у SkillUp (практичні всі на 5, тестування та іспит також здані) і все оформлював як мене навчали використовуючі різні інструменти. На мій погляд конфіденційність НЕ МОЖЕ розглядатись по відношенню до ВИКОНАВЦЯ, до інших учасників, згідний може. Вважаю таке не поважне, НЕЛЮДСЬКЕ ставлення є не прийнятним до кандидатів. Думаю, що тут є не доопрацювання ВНУТРІШНІХ БІЗНЕС ПРОЦЕСІВ і скорше всього такими висловлюваннями вони хотять приховати СВОЇ НЕОБ’ЄКТИВНІ ОЦІНКИ. Все таки маю надію, що керівництво перегляне своє відношення НА РЕАЛЬНЕ (ДІЄВЕ) FRIENDLY, а не на рекламних промовах. Пропоную впровадити у Вашій компанії систему управління якістю ISO 12207 «Software life cycle processes». За необхідності в цьому можу допомогти своїм великим досвідом та відповідними HARD SKILLS маючи свою консалтингову компанію. Буду радий на подальшу позитивну відповідь.

Олександр, доброго дня!
Дякую за ваш звортній звʼязок, це дійсно важливо. Хочу прояснити ситуацію стосовноно вашого завдання. Дійсно, ви знайшли 24% зі 100% загальної кількості багів, що є недостатнім для наступних кроків розгляду вашої кандидатури. Стосовно більш детального звортнього звʼязку ми не маємо фізичної можливості його надавати кандидам, які базово не відповідають нашим вимогам у звʼязку з великою кількістю відгуків джуніорів. Також ми розуміємо, що кандидати витрачають свій час на подібні завдання, тому у випадку його успішного виконання воно є опалочуваним, і це є чесним. Водночас, якщо завдання виконано не у відповідності критеріям, ми надаємо основну причину відмови, про що вам і було зазначено.
Маю зазначити, що ми не є курсами, які покликані робити детальне ревью, оскільки у нас немає фізичної можливості робити багатосторонній розбір робіт кандидатів виходячи із дуже великої кількості відгуків. Також ми скомуніковувати з приводу того, що ви виклали у відкритий доступ наше тестове завдання, яке є конфеденційним (як ви памʼятаєте, ви натискали в особистому кабінеті, що погоджуєтесь з політикою конфіденційності).
Ми постійно працюємо над вдосконаленням внутрішніх процесів, візмемо до розгляду також ваш кейс. Щиро вам дякую!

Я витратила два дні на виконання ТЗ, через два тижні відділ кадрів сказав, що результат ТЗ поганий , тому вибрали іншого кандидата, на моє запитання «Покажіть мені в ТЗ, де я помилила», я отримала відповідь що вони не можуть сказати більше.
Тільки розчарування!

Доброго дня!
Дякую за ваш відгук, маю зазначити декілька моментів. Ви надіслали тестове завдання 15.07 о 18:20 (це пʼятниця) відповідно у нас була змога розгнути завдання лише з 18.07 (понеділок), відповідь ви отримали 25.07, тому ваша теза про 2 тижні не є правдивою. Також у нашій відповіді ми скомунікували, що вами було знайдено лише 9% від загальної кількості багів і що цього недостатньо для подальшого розгляду вашої кандидатури.

Дійсно, після цього ви попросили більш детальний фідбек, однак ми отримуємо зараз надзвичайно велику кількість відгуків на junior вакансії, і при цьому не є курсами, які могли б робити детальне ревью. У звʼязку з цим у нас немає фізичної можливості робити багатосторонній розбір робіт кандидатів. Впевнений, що у вас буде можливість знайти свою команду! Гарного дня!

Маю не дуже позитивний досвід, оскільки не отримала фідбек після, здавалося б, успішного спілкування з НR, віконання тестового завдання та інтервью з командою..

Ольго, доброго дня!
Приношу вам вибачення стосовного данного інциденту. Для нас надзвичайно важливо надавати зворотній звʼязок кандидатам, що і робимо. Ми постійно працюємо над покращенням наших процесів і ми робимо все можливе, щоб у майбутньому у не виникало подібних ситуацій. Моя розгорнута відповідь знаходиться у вас на пошті. Щиро дякую вам вам за відгук!

Проработав 7 месяцев в Voypost, я могу точно сказать, что это был самый правильный выбор места работы.
Я пришла на позицию Junior UI/UX Designer и с первых дней меня окутали заботой и доверием. Все как в дружной семье.

Мнение каждого члена команды учитывается и вы можете быть точно уверены, что вас услышат и дадут подробный фидбек.

Атмосфера в компании очень классная! За что спасибо каждому члену команды, особенно HR Виктории.
Обнимаю!

Компания сохранила государственные праздники во время войны, для того чтобы каждый член команды чувствовал поддержку и отдохнул. Также были проведена работы с психологами, что тоже очень помогало психологически.
И стоит сказать, что Voypost также сохранили все рабочие места и ни один человек не был сокращен во время войны.

В компании также есть всевозможные плюшки для работников, от страховки до курсов английского языка.

В основном я работала на внутренних проектах компании, но даже там было такое количество интересных и новых задач, что мне удалось прокачать свои скилы на 200%. Что уже говорить об уровне и многообразии внешних проектов.

Спасибо Voypost!

В компании отличный коллектив и отношения в нем, интересные разнообразные проекты. Хорошо, что можно планировать свое рабочее время в заявленных рамках, но этого хватает для свободы в течение рабочего дня, и полная удаленка очень понравились. Voypost для меня был отличным стартом, спасибо, Voypost family!

Підтримали: Viktoria Babych

Почти год проработала в Voypost на позиции Recruiter. За это время мой департамент вырос в 4 раза, компания стремительно развивается, постоянно улучшая и автоматизируя процессы.
В целом атмосфера в команде довольно позитивная, менеджмент всегда заботится о своих сотрудниках, этому подтверждения регулярные 1-1, различные бенефеты и то, что при любом изменении в рабочем процессе тебя спросят все ли ок, комфортно ли работать с данным апдейтом.
Здорово, что в компании используются современные технологии / программы, а если чего-то не хватает для более комфортной работы, то не проблема, ребята напишут все сами.
Больше всего я буду скучать по людям, так как команда собралась действительно крутая — это и взаимная поддержка, и юмор, и отзывчивость, драйв на корпоративе и retro parties.
Рекомендасьйон.

В компанії працюю вже 2 роки, прийшов коли нас було 7 чоловік, а зараз — це достатньо велика команда, яка постійно росте і розвивається.
У роботі я найбільше ціную свою комаду — усі дуже щирі і відкриті, ми як одна сім`я) а ще вільний графік)
За 2 роки я попрацював більш ніж на 15 різних проектах і прокачав різні свої скіли)
круто те, що ми усі рівні — немає ніякої вертикальної системи керування. А ще компанія турбується про співробітників і часто з`являються нові плюшки)
За час моєї роботи змінилось дуже багато, після кожного нового нововведення керівництво цікавилось чи все ок, чи потрібно щось змінювати, чи залишити як є.
За період роботи, я не разу не пожалкував, що обрав компанію для роботи, а ще більше я вдячний компанії, що вона обрала мене!
Загалом я задоволений, що 2 роки тому я вибрав саме Voypost місцем роботи! і вам рекомендую!))

Підтримали: Natalya PerminovaViktoria Babych

Працював в компанії приблизно рік. Радий, що свого часу, вибрав саме Voypost серед інших. Класна атмосфера, уважне ставлення до розробників, ніякого легасі і цікаві проекти.
Компанія активно розвивається. Постійно питають що б хотілось змінити, чи можливо додати якісь нові процесси, дійсно прислухаються до твоєї думки. Всі мої побажання виконувались буквально на наступний день. Якісні Code Review. Ретро паті, на яких всі спілкуються і грають в різні ігри. Інші активності, які допомагають підтримувати гарний настрій. Залишились тільки позитивні спогади. Дякую, Voypost.

Не смогли дать нормальное ревью на тестовое. " ’Вы не доделали до конца все задания’, вот какой мне фидбек дали" — это конечно хорошо, но смысл тогда был вашего «отправляйте задание чуть ли не в любом виде готовности» (тестовое было на время). Писал HR насчет этого вопроса, но так внятно ничего и не ответили

Добрый день, Даниил!
Благодарим за отзыв. Согласно регламенту Voypost, мы всегда оглашаем причину отказа, а уже детальный комментарий мы даем тем, кто справился с тестовым заданием как минимум на 50% (то есть там есть, что описывать и анализировать). В вашем же случае было выполнено 20% задания, поэтому это было засчитано как «вы не справились с заданием». Однако наш тимлид пошёл навстречу и развёрнутый фидбэк уже ждёт вас на почте 😌
Хорошего дня!

P.S. К сожалению, Vasyl Stepulo и Ярославу Характернику (которые лайкнули этот отзыв) не можем дать фидбэк, так как эти ребята не проходили тестовые в Voypost.

Проработал в компании около года, успел поучаствовать в разработке более 5 проектов и хотелось бы поделится своим взлядом.

Из плюсов хочу отметить возможность начать работать с клиентами со всего мира, разными проектами, порой неожиданными и вдохновляющими. В этой компании есть возможность получить бесценный опыт по широкому стеку актуальных технологий, обсуждать и предлагать свои идеи. Каждая идеи и хорошая работа всегда будет оценена тут по достоинству.

Очень приятно было попасть в такой классный коллектив, в котором всегда царит дружелюбная обстановка как с коллегами, так и с начальством. Всегда есть возможность задать вопрос или попросить помощи, если она необходима.

Из минусов нужно отметить, что за год работы мы командой не собрались на пиво с колбасками. Но это в основном потому, что 100% удаленка и всех разбросало по разным городам и странам.
Поэтому могу рекомендовать присоединятся к компании всем кто ищет развития в самых новых технологиях и интересуется стартапами.

Не компанія, а просто м’ясорубка. За рік роботи я дізнався більше ніж деякі мої знайомі програмісти за 3 роки в інших компаніях.

Прийшов джуном, пропрацював рік, розширив свій стек у кілька разів. Вже зараз на деяких технічних співбесідах, я міг розповідати про хінти, що не знав мій візаві. Досвід отримуєш дуже хороший.

Є там Нікіта. Він засновник і сам програміст. Талановитий програміст. Якщо вам пощастить працювати з ним, вважайте, що рік вдався. Скоро ви будете розбиратись у технологіях які зараз вважаєте якоюсь магією.

Ніякого легасі, бюрократії та робочих графіків з минулого століття (з 9:00 до 18:00 etc). Віддалена робота (обожнюю таке). Вільний графік. Є 1:1 з засновником, де можна обговорити усе що хочеться віч-на-віч.

Працюй, вчись, розвивайсь, якщо щось не ясно — питай. За останнє особливо вдячний, так як було безліч нових для мене технологій та бібліотек. На усі мої тупі питання були дані розгорнуті та ввічливі відповіді. Дуже якісні Code Review, які змушують переосмислити те, що зацементовано в голові.

Якщо ви хочете стати хорошим програмістом — ви читаєте сторінку правильної компанії.
Якщо вам треба стусани, щоб щось робити, краще подивитись інші компанії, де можна попивати смузі і отримати той же досвід за 3-5 років :)

Пропрацював у Voypost близько 9 місяців. Компанія орієнтована на стартапи і їй притаманні усі плюси та мінуси таких компаній. В цілому враження від роботи позитивні, так як отримав багато корисного досвіду з новими технологіями, які в компанії регулярно обновлюються та при виконанні задач разом з колегами та під пильним наглядом ментора. В компанії присутні доволі якісний code-review, QA та особливо тепла атмосфера колективу(що важко реалізуємо в full remote компаніях), що як на мою думку в поєднанні з різноманіттям проектів являється основними перевагами.

Шикарна компанія. Її лідер Нікіта надзвичайно талановитий менеджер, архітектор, програміст.
Чітка документація стосовно будь-якого питання: відпустки, робочого процесу, доступів, тулз. Дирекція має скіл гарно розбиратись в людях, тому сформувала штат активних, розумних програмістів, які мають ідеї та бачення, як зробити клієнтські продукти ще кращими.
Тут ви завжди будете чітко знати поточну ситуацію, завдяки чесній та красивій системі фідбеків із прямою комунікацією 1-1 з керівництвом. Маючи гарно збалансовану процедуру розробки, та процесу побудування спринтів є шанс отримувати бонус за швидкість.

Вакансії Voypost