Voypost

Берлін (Німеччина)

Почти год проработала в Voypost на позиции Recruiter. За это время мой департамент вырос в 4 раза, компания стремительно развивается, постоянно улучшая и автоматизируя процессы.
В целом атмосфера в команде довольно позитивная, менеджмент всегда заботится о своих сотрудниках, этому подтверждения регулярные 1-1, различные бенефеты и то, что при любом изменении в рабочем процессе тебя спросят все ли ок, комфортно ли работать с данным апдейтом.
Здорово, что в компании используются современные технологии / программы, а если чего-то не хватает для более комфортной работы, то не проблема, ребята напишут все сами.
Больше всего я буду скучать по людям, так как команда собралась действительно крутая — это и взаимная поддержка, и юмор, и отзывчивость, драйв на корпоративе и retro parties.
Рекомендасьйон.

В компанії працюю вже 2 роки, прийшов коли нас було 7 чоловік, а зараз — це достатньо велика команда, яка постійно росте і розвивається.
У роботі я найбільше ціную свою комаду — усі дуже щирі і відкриті, ми як одна сім`я) а ще вільний графік)
За 2 роки я попрацював більш ніж на 15 різних проектах і прокачав різні свої скіли)
круто те, що ми усі рівні — немає ніякої вертикальної системи керування. А ще компанія турбується про співробітників і часто з`являються нові плюшки)
За час моєї роботи змінилось дуже багато, після кожного нового нововведення керівництво цікавилось чи все ок, чи потрібно щось змінювати, чи залишити як є.
За період роботи, я не разу не пожалкував, що обрав компанію для роботи, а ще більше я вдячний компанії, що вона обрала мене!
Загалом я задоволений, що 2 роки тому я вибрав саме Voypost місцем роботи! і вам рекомендую!))

Підтримали: Nataly PerminovaViktoria Skryma

Працював в компанії приблизно рік. Радий, що свого часу, вибрав саме Voypost серед інших. Класна атмосфера, уважне ставлення до розробників, ніякого легасі і цікаві проекти.
Компанія активно розвивається. Постійно питають що б хотілось змінити, чи можливо додати якісь нові процесси, дійсно прислухаються до твоєї думки. Всі мої побажання виконувались буквально на наступний день. Якісні Code Review. Ретро паті, на яких всі спілкуються і грають в різні ігри. Інші активності, які допомагають підтримувати гарний настрій. Залишились тільки позитивні спогади. Дякую, Voypost.

Не смогли дать нормальное ревью на тестовое. " ’Вы не доделали до конца все задания’, вот какой мне фидбек дали" — это конечно хорошо, но смысл тогда был вашего «отправляйте задание чуть ли не в любом виде готовности» (тестовое было на время). Писал HR насчет этого вопроса, но так внятно ничего и не ответили

Добрый день, Даниил!
Благодарим за отзыв. Согласно регламенту Voypost, мы всегда оглашаем причину отказа, а уже детальный комментарий мы даем тем, кто справился с тестовым заданием как минимум на 50% (то есть там есть, что описывать и анализировать). В вашем же случае было выполнено 20% задания, поэтому это было засчитано как «вы не справились с заданием». Однако наш тимлид пошёл навстречу и развёрнутый фидбэк уже ждёт вас на почте 😌
Хорошего дня!

P.S. К сожалению, Vasyl Stepulo и Ярославу Характернику (которые лайкнули этот отзыв) не можем дать фидбэк, так как эти ребята не проходили тестовые в Voypost.

Проработал в компании около года, успел поучаствовать в разработке более 5 проектов и хотелось бы поделится своим взлядом.

Из плюсов хочу отметить возможность начать работать с клиентами со всего мира, разными проектами, порой неожиданными и вдохновляющими. В этой компании есть возможность получить бесценный опыт по широкому стеку актуальных технологий, обсуждать и предлагать свои идеи. Каждая идеи и хорошая работа всегда будет оценена тут по достоинству.

Очень приятно было попасть в такой классный коллектив, в котором всегда царит дружелюбная обстановка как с коллегами, так и с начальством. Всегда есть возможность задать вопрос или попросить помощи, если она необходима.

Из минусов нужно отметить, что за год работы мы командой не собрались на пиво с колбасками. Но это в основном потому, что 100% удаленка и всех разбросало по разным городам и странам.
Поэтому могу рекомендовать присоединятся к компании всем кто ищет развития в самых новых технологиях и интересуется стартапами.

Не компанія, а просто м’ясорубка. За рік роботи я дізнався більше ніж деякі мої знайомі програмісти за 3 роки в інших компаніях.

Прийшов джуном, пропрацював рік, розширив свій стек у кілька разів. Вже зараз на деяких технічних співбесідах, я міг розповідати про хінти, що не знав мій візаві. Досвід отримуєш дуже хороший.

Є там Нікіта. Він засновник і сам програміст. Талановитий програміст. Якщо вам пощастить працювати з ним, вважайте, що рік вдався. Скоро ви будете розбиратись у технологіях які зараз вважаєте якоюсь магією.

Ніякого легасі, бюрократії та робочих графіків з минулого століття (з 9:00 до 18:00 etc). Віддалена робота (обожнюю таке). Вільний графік. Є 1:1 з засновником, де можна обговорити усе що хочеться віч-на-віч.

Працюй, вчись, розвивайсь, якщо щось не ясно — питай. За останнє особливо вдячний, так як було безліч нових для мене технологій та бібліотек. На усі мої тупі питання були дані розгорнуті та ввічливі відповіді. Дуже якісні Code Review, які змушують переосмислити те, що зацементовано в голові.

Якщо ви хочете стати хорошим програмістом — ви читаєте сторінку правильної компанії.
Якщо вам треба стусани, щоб щось робити, краще подивитись інші компанії, де можна попивати смузі і отримати той же досвід за 3-5 років :)

Пропрацював у Voypost близько 9 місяців. Компанія орієнтована на стартапи і їй притаманні усі плюси та мінуси таких компаній. В цілому враження від роботи позитивні, так як отримав багато корисного досвіду з новими технологіями, які в компанії регулярно обновлюються та при виконанні задач разом з колегами та під пильним наглядом ментора. В компанії присутні доволі якісний code-review, QA та особливо тепла атмосфера колективу(що важко реалізуємо в full remote компаніях), що як на мою думку в поєднанні з різноманіттям проектів являється основними перевагами.

Шикарна компанія. Її лідер Нікіта надзвичайно талановитий менеджер, архітектор, програміст.
Чітка документація стосовно будь-якого питання: відпустки, робочого процесу, доступів, тулз. Дирекція має скіл гарно розбиратись в людях, тому сформувала штат активних, розумних програмістів, які мають ідеї та бачення, як зробити клієнтські продукти ще кращими.
Тут ви завжди будете чітко знати поточну ситуацію, завдяки чесній та красивій системі фідбеків із прямою комунікацією 1-1 з керівництвом. Маючи гарно збалансовану процедуру розробки, та процесу побудування спринтів є шанс отримувати бонус за швидкість.

Вакансії Voypost