4 відгуки

Залишу коментар на випадок, якщо компанія піклується про репутацію і хоче покращити процесс найму. Проходила інтервью на позицію в рекрутинг. Дві перші зустрічі з представниками компаніі були організовані впродовж тижня, а потім тиша. Обіцянка дати відповідь в понеділок не спрацювала, тому вирішила написати і відповідь була такою: ми в процесі і дамо відповідь, коли вона буде. Більше тижня приймати рішення, як на мене це дивно з двох причин: по перше колеги не можуть робити грунтовні висновки після співбесіди і їм потрібні на це тижні. Враховуючи, що позіция гаряча, так затягувати процесс — виглядає ще дивніше. Така непрозорість розчаровує на жаль(

Доброго дня, Юлія. Повернулися до Вас одразу, як тільки завершили фінальний етап інтерв‘ю надіславши розгорнутий зворотній зв’язок. Так, остання стадія процесу тривала 1 тиждень та 4 дні. Цінуємо Вашу залученість та сподіваємося, що одного дня таки вдасться попрацювати разом.

Могу сказать так, что все на высшем уровне, начиная с первого собеседования, заканчивая приемом на работу. Работаю уже полтора месяца и не пожалел не дня, что нажал кнопку «отправить резюме».
HR при первом собеседовании пошли на встречу и не стали настаивать, чтобы я ехал в Киев, так как я не с Киева, а провели все собеседования по Zoom. Не прошло и дня, и я получил ответ о том, что меня рады будут видеть в компании.
Бонусы, коллектив, условия, зарплата, что не мало важно, все соответствует сказанному при первой встрече.

Круто все, начиная от этапа собеседования до организации рабочего процесса в компании. Уже на самом первом собеседовании с HR у меня загорелись глаза работать в компании, сразу была дружеская атмосфера, я получил полные ответы на все интересующие меня вопросы, детально рассказали про компанию, мои будущие обязанности, как будет проходить весь процесс рекрутинга и тд. В общем, заряд мотивации был настолько мощный, что я уже 3 месяца работаю в компании и считаю, что это лучший выбор, который я сделал. Условия работы, зарплата, система бонусов, дополнительные плюшки — все на высшем уровне!

Проходила співбесіду на посаду Account Manager і була вражена непрофесійністю інтервюверів. Некоректні запитання, зухвалий тон не відповідний на будь якій співбесіді. До рекрутера питань немає, досить ввічлива панянка. А от продовжувати комунікацію з людиною, яка безпосередньо проводила співбесіду не виникло за ті 20 хвилин розмови. Можливо, це мій особистий досвід тільки такий, але вирішила залишити відгук, можливо комусь буде в нагоді.

Підтримали: Julia Zhuravlyova

Надіє, нам дуже шкода, що спілкування з нами залишило по собі такий осад. Дякуємо за небайдужість та Ваш коментар, він обов’язково допоможе нам стати кращими та приділяти ще більше уваги питанням комунікації в нашій команді. Ми прагнемо аби наш tone of voice був однаково дружнім та щирим в усіх напрямках діяльності компанії, і будьте певні — Ваше зауваження не залишилось без уваги. Ми вжили всіх необхідних заходів, аби кожен, хто бажає стати дотичним до нашої справи, отримував тільки найкращий досвід. Дякуємо ще раз та сподіваємось, що наш зв’язок не втратися і ми колись матимемо змогу почати спочатку аби стати однією командою з Вами.

Вакансії Voyagu