• Главная
  • Работа
  • Календарь

Volpis

Львов

Працюю UI/UX дизайнером в компанії вже більше трьох років. За цей час компанія дуже виросла, мене завжди оточували хороші люди, атмосфера в команді дружня та позитивна. Думка кожного цінується та в разі необхідності шукаються взаємні шляхи вирішення необхідних питань.
Офісне життя не дає скучати, так як складається не лише з робочих буднів, але і з різних активностей: щотижневий перегляд фільму з командою, тімбілдінги, піца-паті, поїздки разом в гори та щорічні корпоративи. Дякую нашій HR-менеджеру Олі, яка все робить для комфортної робочої обстановки та всій команді, що не дають скучати в офісі. Вважаю, що компанія дає хороший старт для професійного розвитку, різноманітні проекти не дають стояти на місці.

Поддержали: Iryna VaskivOlha Chmelyk