Business Evolution

Тернополь

Робота з компанією «Волошин» — витрачені на вітер кошти Вашої компанії, збої в роботі Вашого програмно забезпечення, багато нервів, часу та абсолютно ніякого результату.Проговорені строки та задачі на три місяці, які затяглись на дев’ять місяців, та навіть за такий час не дійшли логічного закінчення. Написання програм, які так і не працювали, не вміння організувати свою роботу, пояснити збої в роботі програмного забезпечення, некомпетентність, безвідповідальність та взагалі наглість виставляти рахунки за роботу над своїми ж помилками — це далеко не все, що можна сказати за період роботи з компанією "Волошин".Будьте обережними при підборі компанії, яку будете залучати до роботи Вашого бізнесу!

Ми вдячні за відгуки усім відвідувачам сайту — завдяки Вам ми будемо вдосконалюватись.
Однак, якщо у вас є зауваження чи пропозиції, просимо висловлювати їх, вказуючи офіційну
назву юридичної особи або повне прізвище, ім’я та по батькові особи, з якою ТОВ «Волошин» був укладений договір на надання послуг — тоді ми зможемо встановити реальні обставини тієї чи іншої ситуації. У цьому випадку Ольги Теплової серед наших клієнтів взагалі ніколи не було. За таких обставин, ми вимушені розцінювати дії дописувачів, які не є клієнтами нашої компанії та
залишають подібні відгуки, як посягання на недоторканість ділової репутації, шляхом розповсюдження неправдивих відомостей про юридичну особу, внаслідок чого вона зазнає немайнової шкоди. Також залишаємо за собою право на захист своїх порушених прав, в судах шляхом пред’явлення до таких осіб позовів про стягнення немайнової шкоди із покладанням на них всіх витрат пов’язаних із таким розглядом.
З повагою, адміністрація ТОВ «Волошин».