VOLMI - A Virtuos Studio

200...800 спеціалістів
Київ, Варшава (Польща)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в Волмі вже більше року. Дуже подобається колектив, всі дуже дружні, всі допомагають одне одному) Проекти цікаві, є можливості для кар’єрного росту. Компанія організовує навчання для співробітників. Але найбільше за все я ціную те, як керівництво компанії підтримало співробітників під час повномаштабного вторгення — починаючи з заробітних плат і евакуації і закінчуючи безкоштовними консультаціями з психологами і допомогою співробітникам, що зараз в ЗСУ. Коли працюєш в такій компанії, відчуваєш, що ти не один і в тебе завжди є підтримка і стабільність

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.