Voicenter

Киев, Львов, Тель-Авив (Израиль)

I was working with Voicenter for more than 1 year and 5 months. In my opinion Voicenter is an awesome place for professional and personal growth. The company has unique cozy atmosphere and unites amazing professionals who are passionate about their work. If you don’t know something — everyone will support you. There is no border between trainee developer and company CTO or CEO. Each one accept you the way you are.

Поддержали: Alina Kaleniuk

We are so happy we had an opportunity to work with you! Thank you for your kind words and professionalism.

Чудова компанія з приємною атмосферою та дружнім і зовсім не токсичним колективом. Компанія дійсно піклується про своїх співробітників, намагаючись створити комфортні умови праці. Тут є можливості для професійного розвитку.

Поддержали: Alina Kaleniuk

Працюю в компанії 2 місяці на позиції Graphic illustrator. Чудовий та веселий колектив. Хороші умови праці та зручне розташування офісу. Різноманітні проекти і багато можливостей для професійного розвитку. Особливо хочу відмітити гнучкий графік та лояльність до роботи з дому.

Поддержали: Alina Kaleniuk

Працюю в компанії 8 місяців на позиції Back-end Node.js Developer. Роботою та колективом я дуже задоволений. Тут колектив дійсно як друга сім’я, особливо хочеться відмітити бухгалтера компанії (це душа компанії). Працювати у компанії Voicenter дуже комфортно, а завдання цікаві.

Поддержали: Bohdan KonechniyAlina Kaleniuk

Family like approach to the workers, try hard to give all the great conditions to allow you work the best you can.
Been working for almost 4 years with Voicenter and always got the support I needed to do my job the best I can.

Працюю у компанії пів року на позиції Marketing Manager. Дуже приємний колектив. Помірний і продуктивний workflow. Тішить політика роботи з дому. Також присутні можливості для професійного та особистісного розвитку. А ще кава тут справді непогана, а не така, як зазвичай. Дизайнери виправдали всі (навіть найсміливіші) очікування.

Працюю у компанії майже пів року на позиції UI/UX дизайнерки. Неймовірно дружній колектив, компанія всіляко підтримує та надає можливості для розвитку. Високий рівень довіри до працівників, думки та пропозиції кожного враховують та цінують. Не можна не відмітити злагоджену роботу дизайнерського відділу.

Працюю у компанії вже майже пів року. За цей час у мене не було нарікань стосовно роботи, оскільки компанія піклується про своїх співробітників. Приємно працювати у дружньому колективі. Окремим словом потрібно згадати роботу дизайнера, максимально позитивна людина.

Працюю на позиції Software JS engineer у компнії Voicenter вже три місяці. Цього часу мені цілком вистачило аби зрозуміти що компанія надає чудові умови праці, що колектив тут більш ніж дружній і звісно те, що дизайнер себе любить.

Співпрацею задоволений!

У Voicenter з серпня на позиції HR. За пів року роботи у компанії жодних нарікань чи негативних моментів. Працівників тут цінують, йдуть на зустріч та у всьому допомагають. Керівництво з Ізраїлю регулярно відвідує офіс у Києві та Львові, щоб особисто познайомитись із новими працівниками та ввести в курс справи, провести час із командою, яка у нас дуже дружня ♥

Работаю в компании на позиции ux/ui designer, все замечательно. Атмосфера в компании отличная, коллектив дружный, ребята общительные и приветливые. Руководство заботится о сотрудниках, создает отличные условия труда. Сотрудничеством доволен.

Не могу не отметить, что в компании очень класный дизайнер.

Працюю у Voicenter вже три місяці . Хороша компанія для тих хто планує розвиватись , цікаві проекти , є можливості особистого зростання , наставництво для початківців . Дружній колектив ,хороша атмосфера)