Voicenter

Киев, Львов, Тель-Авив (Израиль)

Family like approach to the workers, try hard to give all the great conditions to allow you work the best you can.
Been working for almost 4 years with Voicenter and always got the support I needed to do my job the best I can.

Поддержали: Bohdan KonechniyAlina Kaleniuk

Працюю у компанії пів року на позиції Marketing Manager. Дуже приємний колектив. Помірний і продуктивний workflow. Тішить політика роботи з дому. Також присутні можливості для професійного та особистісного розвитку. А ще кава тут справді непогана, а не така, як зазвичай. Дизайнери виправдали всі (навіть найсміливіші) очікування.

Працюю у компанії майже пів року на позиції UI/UX дизайнерки. Неймовірно дружній колектив, компанія всіляко підтримує та надає можливості для розвитку. Високий рівень довіри до працівників, думки та пропозиції кожного враховують та цінують. Не можна не відмітити злагоджену роботу дизайнерського відділу.

Поддержали: Bohdan KonechniyAlina Kaleniuk

Працюю у компанії вже майже пів року. За цей час у мене не було нарікань стосовно роботи, оскільки компанія піклується про своїх співробітників. Приємно працювати у дружньому колективі. Окремим словом потрібно згадати роботу дизайнера, максимально позитивна людина.

Працюю на позиції Software JS engineer у компнії Voicenter вже три місяці. Цього часу мені цілком вистачило аби зрозуміти що компанія надає чудові умови праці, що колектив тут більш ніж дружній і звісно те, що дизайнер себе любить.

Співпрацею задоволений!

У Voicenter з серпня на позиції HR. За пів року роботи у компанії жодних нарікань чи негативних моментів. Працівників тут цінують, йдуть на зустріч та у всьому допомагають. Керівництво з Ізраїлю регулярно відвідує офіс у Києві та Львові, щоб особисто познайомитись із новими працівниками та ввести в курс справи, провести час із командою, яка у нас дуже дружня ♥

Работаю в компании на позиции ux/ui designer, все замечательно. Атмосфера в компании отличная, коллектив дружный, ребята общительные и приветливые. Руководство заботится о сотрудниках, создает отличные условия труда. Сотрудничеством доволен.

Не могу не отметить, что в компании очень класный дизайнер.

Працюю у Voicenter вже три місяці . Хороша компанія для тих хто планує розвиватись , цікаві проекти , є можливості особистого зростання , наставництво для початківців . Дружній колектив ,хороша атмосфера)