Vodafone Україна

Хочу поділитися своїм досвідом проходження інтерв’ю в компанію Vodafone.
Подавався на позицію під назвою «Керівник напрямку web-site». Натрапив на вакансію на Linkedin. Першим етапом був дзвінок з рекрутером — Аліною Тодосійчук. Далі відразу був дзвінок з потенційним керівником та менеджером напрямку — Володимиром Рибалко.
Спілкування було досить зручним та приємним. Приблизно протягом тижня отримав позитивний фідбек, що компанія готова запропонувати офер, але потрібно пройти перевірку безпеки. І тут починається найцікавіше. Рекрутер повідомляє, що якщо є відкритий ФОП, то безпека не пропустить такого кандидата. Адже компанія хвилюється, щоб працівники ефективно працювали на роботі, бо задач багато. ( цікаво, як ФОП впливає на ефективність задач?) Але загалом все досить індивідуально і не так страшно. Так як мені потрібен був ФОП для інших задач, то закрити його я не міг. Цю інформацію я дізнаюсь вже на фінальному етапі і при цьому встигаю відхилити офер від іншої компанії на користь Водафон.

Після очікування перевірки, яке зайняло тиждень, мені приходить лист, в копії якого є і наймаючий менеджер Володимир, в якому вказано, що ФОП має бути закритий. Я відповідаю, навівши аргументацію чому не можу закрити ФОП. Минає знову рівно тиждень з моменту моєї відповіді, телефонує рекрутер і каже, що потрібно буде змінити КВЕДи ФОПу, щоб вони не пересікалися з діяльністю на позиції у Водафон. Бо компанія дууууже серйозна і проходить різного роду аудити (тобто, ФОП вже не заважає ефективності виконання задач?) При цьому рекрутер наголошує, що їм дуже сподобався мій досвід і сам Володимир дуже хоче бачити в себе в команді.

Добре, я погоджуюсь і відписую листом на всіх, в тому числі на наймаючого менджера Володимира Рибалко, що готовий змінити КВЕДи, щоб вони не пересікалися з напрямком діяльності у Водафон.
Проходить 3 дні і немає ніякої відповіді :) За цей час встигаю отримати ще один офер і цього разу, звичайно ж, приймаю його.

В ланцюжок повідомлень з Водафон відписую, що не готовий з ними продовжувати і що їхня поведінка є непрофесійною.

На момент написання цього фідбеку тут пройшло 8 днів з моменту мого листа наймаючій команді Водафон. Ніякої відповіді від них я не отримав. А з моменту позитивної відповіді на рахунок моєї кандидатури пройшло 3 тижні.
При цьому наймаючий менеджер, який так був би радий попрацювати разом, ні разу не вийшов на хоча б якусь комунікацію для роз’яснення ситуації.

Сподіваюсь, мій досвід стане комусь корисний, а компанія Водафон приділить увагу тому як відбуваються процеси по найму талантів в компанію.

Підтримали: Valeriia Nesterova

Після публікації відгуку рекрутер зателефонувала з поясненнями, що травмувалася і була на лікарняному, тому не було змоги провести комунікацію.

Працювала в технічній дирекції протягом 4 років, враження від роботодавця позитивне. Надавалась допомога на початку повномасштабної війни, оплата праці вчасна, без затримок. На жаль, я не мала можливість кар’єрного зростання, залишаючись на чинній посаді, але долучалась до цікавих інтеграційних проєктів.

Я работала в Vodafone 8 лет, выросла до позиции начальника отдела.
В компании очень заботятся о своих сотрудниках, делают комфортные условия и атмосферу, обучают и вкладывают в сотрудников, есть возможность карьерного роста(по себе знаю). Работая в компании, ты точно будешь уверен, что ты на шаг впереди.

На сайті Дія City в розділі «12 міфів про Дія City» в міфі 09 «IT-індустрія не підтримує проєкт» є Європейська Бізнес Асоціація, до якої належить і ваша компанія (eba.com.ua/member/prao-vf-ukrayna).
> Підтримку Дія Сіту висловили ряд професійних об’єднань та IT-компанії. Серед них — Європейська Бізнес Асоціація, Федерація роботодавців, Американська торговельна палата, ЕРАМ, Ajax, Sigma Software, Reface, Genesis, Laverex та багато інших.
Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?
Відповідь на питання важливе для спеціалістів, які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!
Спростувати ви можете на форумі в темах з теґом Дія City, в соціальних мережах за теґом StopDiiaCity, а також в ЗМІ.