Visonic, Tyco International Company

Мав досвід проходити інтервʼю у січні-лютому 2024 на позицію Senior C++ Software Engineer (backend).
Успішно пройшов скрінінгове з HR. Домовились про технічну з тімлідом за 2-3 дні. Була довга технічна розмова на різні технічні теми, людина мені дуже сподобалась, відверта і добра. На наступний день мені відповіли, що я пройшов цей етап, далі інтервʼю з менеджером з Ізраїлю. Чекав 2 тижні, сказали що дуже зайнятий, немає часу. Пройшло ще 2 тижні — тиша.
Я подзвонив HR-у, кажуть що треба далі чекати, але скільки невідомо.
Майже одразу після цього дзвінка отримав лист на пошту, що компанія вирішила рухатися далі з іншими кандидатами. Без опису причини відмови.

Працював у компанії у далекому 2018 як Web Full-stack. Враження залишись різносторонні.
З одного боку, такого якісного коду, виробничих процесів і рівня спеціалістів я не бачив ні до ні після за 15 років своєї професійної кар’єри. З технічної точки зору — це був рай. Зарплата відповідала ринку.
З іншого боку настільки жахливого офісу я так само не бачив ні до ні після. Усі сиділи один в одного на головах, чай «прінцеса нурі» і той регулярно закінчувався, як і вода у кулерах, доводилось тримати в тумбочці власний запас чаю і пляшки води. З точки зору офісу — це був ад.
Для мене досі загадка як можна було так неймовірно круто вибудувати виробничі процеси і так жахливо організувати робочий простір.

Підтримали: Alexander Silokhin

+Обучение с «0»
+Интересный и развивающийся продукт
+Никаких овертаймов
+Возможность удобно планировать время(уйти на пару часов раньше и отработать их в течении месяца)

Підтримали: NikolayElena Bolsheva

Не можу сказати нічого поганого/хорошого про компанію та людей. Однак поділюсь інформацією:
— Використовують нові технології, дуже цікаві
— Попри те, що технології нові — підходи старі, і домовлялись три дні про можливе інтервью
— Для економії часу в сучасному світі використовують онлайн інтервью, а вже після — особисте, однак не в цій компанії (не в тому проекті)
— HR доволі несерйозна, замість відповідей на питання — сміх та жарти
— Не кажу що я супер спеціаліст, однак маю досвід, і компанія легко відмовилась від кандидата, тому що принципово Оффлайн інтерв’ю

Висновки робіть самі, можливо ситуація сталась тільки зі мною тільки в даний момент часу

Підтримали: Alexander SilokhinOleg Zinoviev

Шановний Вадим, дякую за ваш коментар. Так, звичайно, для кандидатів які проживають в інших містах, першу зустріч ми проводимо по скайпу. З киянами намагаємося зустрітися особисто, та проводимо декілька етапів інтерв’ю за один день, що економить час усіх. Дуже не хотіли вас образити. Дякую за ваш час та бажаю успіхів у пошуках компанії своєї мрії

+ Приятный, профессиональный коллектив.
+ Интересные проекты.
+ Хороший стек современных технологий
+ за последние 2 года ни единого овертайма)
Хорошая компания для работы и персонального роста.

Підтримали: NikolayElena Bolsheva

Начал свой карьерный путь QA в этой компании. Приходится работать с интересным продуктом, много возможностей для развития профессиональных навыков и роста. 10/10

Підтримали: Nikolay

Гарна компанія, дуже крутий колектив і цікава робота)

Підтримали: Nikolay

Нормальна компанія, цікаві технології і приємний колектив. Якщо що, я там шість років відпрацював.

Підтримали: Liliya Postol

Еще одна компания из серии «зачем сбрасывать резюме, если никто не ответит»

Вакансії Visonic