.NET Fest: полная программа конференции на сайте. Присоединяйся к самому большому .NET ивенту

Visonic, Tyco International Company

Не можу сказати нічого поганого/хорошого про компанію та людей. Однак поділюсь інформацією:
— Використовують нові технології, дуже цікаві
— Попри те, що технології нові — підходи старі, і домовлялись три дні про можливе інтервью
— Для економії часу в сучасному світі використовують онлайн інтервью, а вже після — особисте, однак не в цій компанії (не в тому проекті)
— HR доволі несерйозна, замість відповідей на питання — сміх та жарти
— Не кажу що я супер спеціаліст, однак маю досвід, і компанія легко відмовилась від кандидата, тому що принципово Оффлайн інтерв’ю

Висновки робіть самі, можливо ситуація сталась тільки зі мною тільки в даний момент часу

Поддержали: Vasyl Stepulo

Шановний Вадим, дякую за ваш коментар. Так, звичайно, для кандидатів які проживають в інших містах, першу зустріч ми проводимо по скайпу. З киянами намагаємося зустрітися особисто, та проводимо декілька етапів інтерв’ю за один день, що економить час усіх. Дуже не хотіли вас образити. Дякую за ваш час та бажаю успіхів у пошуках компанії своєї мрії

+ Приятный, профессиональный коллектив.
+ Интересные проекты.
+ Хороший стек современных технологий
+ за последние 2 года ни единого овертайма)
Хорошая компания для работы и персонального роста.

Поддержали: Elena Bolsheva

Начал свой карьерный путь QA в этой компании. Приходится работать с интересным продуктом, много возможностей для развития профессиональных навыков и роста. 10/10

Гарна компанія, дуже крутий колектив і цікава робота)

Нормальна компанія, цікаві технології і приємний колектив. Якщо що, я там шість років відпрацював.

Поддержали: Liliya Postol

Еще одна компания из серии «зачем сбрасывать резюме, если никто не ответит»