VISIBLE MAGIC

Київ, Шеридан (США)

1 відгук

Mав досвід спілкування з представником данної компанії.Yuliya Polyagushko, Recruiter. Я відгукнувся на вакансію в djinni. Рекрутер на мене вийшла в телеграмм з таким питанням

There are some questions:
1 Is there any experience testing Mobile products for Android/iOS, REST API, Xcode, Git? (how long)
2 Is there any experience with API testing?
3 Is there any testing process, methodologies, approaches, and test design techniques?
3 Good understanding of SDLC?
4 Is there any experience а user/customer focused approach?
5 Is there any experience аbility to read logs and identify critical information?
6 What is the level of English?
I will be grateful for the answers)
я відповів в такомуж дусі
далі мене запросили на HR interview
ми поспілкувалися, на жаль я забув хто був HR але співбесіда була добра.

на наступний день бачу пропущений дзвінок у телеграм та смс

Хотим пригласить на техническое интервью.
Завтра будет удобно?
Есть время на 14:30 или 17:00

погодили час

Отправила инвайт на почту.
До встречи в пятницу на 12:00.
Желаю хорошего дня!
це було о 16:31

через 2 години я отримую смс у телеграм

Добрый вечер,
К сожалению, мы не сможем перейти к следующим шагам. Техническое интервью отменяется. Спасибо большое за сегодняшнее общение и понимание. Желаем успеха в работе!

вакансія і далі бачу висить

можливо комусь стане в нагоді мій досвід

Підтримали: Евгений Тимошенко

Добрий день, Євгеній.
Ми завжди прагнемо створювати максимально комфортні умови для кандидатів, які проходять інтерв’ю в нашій компанії.
На жаль, таке буває у житті. Іноді це просто збіг обставин.
Ми впевнені, що у вас є багато потенціалу та навичок, які стануть у нагоді в майбутній роботі.
Бажаємо вам успіхів!
Дякуємо, що поділилися своєю думкою.

З повагою,
Команда Visible Magic.