Viseven Group

Київ, Львів, Вінниця, Житомир, Познань (Польща), Таллінн (Естонія), Бриджвотер (США), Джайпур (Індія)

26 липня 2022 23:33

Yura Savchuk, IOS Developer з 2017 року

Я працював в компанії протягом 4 років на позиції IOS розробника. Я вважаю що Viseven це прогресивна та надійна компанія, в Житомирі це чи не найбільша компанія за кількість персоналу. Це друга компанія в якій я працював, при цьому перший рік роботи я був в захваті від того як добре налагоджені всі процесси. Також мені дуже подобалось ходити на свята які компанія організовувала для співробітників, а таких було три на рік. Це новорічний корпоратив, день компанії, та свято для дітей співробітників.
Я б хотів би виділити такі позитивні моменти:
— Добре налагоджені робочі процесси, що дає можливість працювати в стабільному темпі;
— Високі вимоги до якості коду;
— Є великі та старі проекти на яких можна швидко прокачати вміння структуризації складного коду та роботи з паттернами, так і свіжі проекти з нуля де можна використовувати нові технології;
— Свята проводяться дуже класно;
— Заробітну плату піднімають кожних півроку-рік. І часто буває, що підйом зп відбувається навіть тоді коли не очікуєш цього, що особливо приємно;
— Зручний та комфортний офіс;
— Сімейна атмосфера в команді;
Із недоліків я б виділив тількі моменти:
— Є певні обмеження в роботі з новими технологіями, які зумовлені тим, що використовується тільки той стек який перевірений і вже використовувався в попередніх проектах. Це пригальмовує процес розвитку персоналу;
— Починаючи кожен новий проект ключові ролі розподілялись між одними і тими ж самими людьми. Це зумовлено тим, що такий підхід дає більше впевненості в успішному завершенні проекта. Але це також сповільнює розвиток співробітників. Що мені особисто не подобалось, так як я не міг розвиватись далі.

Я однозначно рекомендував би працювати в цій компанії, особливо тому хто живе місті Житомир.

Дякуємо за щирий відгук та теплі слова у бік компанії, Юрію.

Viseven постійно розвиває й продовжує вдосконалювати процеси, у тому числі, в напрямку побудови кар’єри всередині компанії. Для нас велике значення має відкритість співробітника, коли менеджер та команда HR знає очікування та може зробити все можливе, щоб і спеціаліст, і компанія зростали. Отож будемо ще більше покращувати процеси кар’єрного планування, щоб ми були найкращими для наших колег :)

Ми ще раз вдячні тобі за позитивний відгук, за проведений час з нами. Бажаємо професійних успіхів і завжди раді подальшій дружбі!

Viseven HR Team