For over 10 years we have been delivering exceptional results in development of enterprise-scale software systems for a range of clients. Our list of clients grows continuously. We provide software architecture, development services, and most importantly, strive to build long-lasting relationships that help both parties to achieve positive business results now and in the future.
15 травня 2019

Junior SSIS Developer (вакансія неактивна)

Київ $500–1000

Необхідні навички

MS SQL Server
Базовые знания T-SQL, SSIS
Уровень английского языка- Intermediate

Пропонуємо

Стабильную зарплату, с привязкой к $
Курсы английского языка за счет компании
Комфортный офис в живописном месте (Десятинная)
Опыт работы в мультинациональной команде
Возможность ротации внутри компании

Обов’язки

• Поддержка ETL процессов хранилища данных
• Разработка пакетов SSIS/скриптов/процедур
• Создание технической документации
• Оптимизация SQL кода, поиск/исправление ошибок

Гарячі вакансії для початківців

Всі вакансії для початківців