Vira Games

Привіти👋

У Вірі я досить довго, більше 2-х років.Тому мені є, що сказати📃

Я пройшла в цій компанії шлях від UI артіст ---> Промо артіст---> 3д/2д Продакт артіст --->
Нині 3д/2д Продакт артіст + Ментор🪄🎨

Спробувала багато чого, при тому, що на початку, як мені здавалось, була нубіком😅🙈 Компанія підтримала мене у моїх починаннях і бажанні перейти з 2дешки до 3д. Кинувши під крило ментора за декілька місяців змогла сама закривати артовий пайнплайн роботи до проєктів✨️
Скажу, що за бажанням можна мати і стабільне селері рев’ю і спокійну ремоут роботу без мікроменеджмента, і кар’єрне зростання, за умови якщо нормально працюєш і розвиваєшся.
Для мене величезним жирним плюсом є графік, почуваюся вільнішою і гнучкішою чим на попередніх роботах
Зважаючи на темпи розвитку Віри і як вона змінилася за останні 2 роки, то я думаю все тільки попереду і це далеко не кінець всього чим компанія зможе порадувати і працівників і ЦА для якої розробляються ігри
Як артіст скажу, що творчо, в межах звісно гіперкєж, почуваюся в принципі вільною.
Компанія відкрита до нововведень, пропозицій і турбується про культурний аспект, тому в компанії тримається дружна і приємна атмосфера

Підтримали: Julia Khmara

Добрий день!

Працюю в Vira Games протягом року, мій робочий досвід наповнений позитивними враженнями. Від співбесіди і до сих пір.

Комфортний старт: гарно підготовлений процесс онбордингу для нових співробітників, зрозуміла документація та пайплайн праці.

Різноманітний вибір проектів та активна підтримка/фідбек лідів з різних напрямів дають змогу зробити якісний продукт!

Гарантований комфорт у роботі підтримується своєчасною заробітною платою, гнучким графіком та цікавими активностями в компанії : )

Під час бесіди з IT Recruiter Юлією виявилось, що компанія працює з білоруZZами. Відмовився від подальшого процессу. Добавити більше нічого. Претензій до Юлії не маю, це стосується керівництва.

Дякуємо Вам, Олегу, за Ваш відгук.

Ми високо цінуємо Ваше бачення та хочемо наголосити, що переважна більшість наших працівників — це українці, які є основою нашої команди. Ми також маємо колег з Молдови, а серед наших давніх співробітників є і білоруси, кожен з яких поділяє наші цінності, підтримує Україну, активно вивчає українську мову та бере участь у волонтерських активностях.

Доброго дня!
Я працюю в Vira Games вже майже два роки і хотіла б сказати, що дуже задоволена своїм місцем роботи. Звичайно, в першу чергу хочу відзначити різноманітні активності, лекції та воркшопи для підняття кваліфікації і особистого розвитку. Це дозволяє нам постійно розвиватися та вдосконалювати свої навички. Я дуже ціную ці ініціативи.

Зручний графік роботи — це окремий плюс! Не на кожному робочому місці мені вдавалося так ідеально зберігати баланс між роботою та особистим життям. Я вважаю, що це дуже важливо для працівників, особливо в довготривалій перспективі. Черговий плюс — це оплата праці без затримок та складнощів :) Компанія підвищує зп згідно з поступовим зростом кваліфікації, що стимулює нас до професійного розвитку та старанності в роботі.

Колектив в компанії стабільний, всі свої, ми вже давно разом працюємо. Це допомагає обмінюватись досвідом і свідчить про те, що умови роботи дійсно для всіх комфортні. Наші хлопці і дівчата дуже милі, створюють приємну атмосферу для роботи. За це я всім дуже вдячна. До речі, хотіла б відзначити відданість роботі в колективі. Всі працюють заради найкращого результату, розвиваються, стараються, і це відчутно. Приємно працювати серед професіоналів!)

Ну і звичайно, окремо відзначу наших HR. Відштовхуючись від власного досвіду, хочу запевнити, що в компанії працюють не байдужі до проблем працівників люди. Я впевнена, що буду почута, якщо мені знадобиться допомога. Напевно, найголовніший плюс нашої компанії — її політика щодо людей. Життя людей важливе, і в нашій компанії про це пам’ятають :)

Вітаю всіх!

Я працюю у Vira Games більше року.
Це моя восьма студія, тому є із чим порівнювати.
Як і в кожній студії, тут є свої нюанси, але вони є скрізь — десь краще щось одне, в інших щось інше.
Важливим є той факт, що в Vira Games можна розвиватися, набувати незвичайного та різнобічного досвіду, є можливості креативити, а не робити все лінійно за інструкцією, без можливості відхилень вліво-вправо.

І ще — Віра Геймс це не та студія, де можна прийти і «просиджувати штани». Працювати треба нормально, але овертайми не вітаються.

У студії цінуються фахівці за їхні навички та можливості, а не за особисті стосунки, як часто буває в Українському геймдеві. Мовне питання у студії не стоїть — усі спілкуються як їм зручніше, але всі офіційні та адміністративні документи та повідомлення оформляються Українською.
Нижче була претензія за гоніння на україномовних претендентів, отож це наклеп.

Ще важливий факт — Vira Games досить молода студія, намагається розвиватися, реформуватися та відповідати рівню сучасних успішних конкурентів, при цьому не розводячи бюрократію.

Ще з позитивних моментів — періодично проходять тематичні лекції для підвищення рівня кваліфікації співробітників, наприклад для Арт відділу, Програмістів, QA та Геймдизайнерів.

Загалом, можу сказати, що працювати в студії можна, якщо звичайно є бажання працювати і розвиватися.

привіт!)
Теж хочу поділитись особистим досвідом співпраці із компанією.
Займаю посаду 3d generalist більш ніж 10 місяців і ось що можу для себе виділити.
Співробітники і колеги дійсно роблять все можливе, щоб забезпечити максимальну задоволеність та комфорт у роботі. Всі націлені на максимально класний результат. Кожна команда має свій зручний графік роботи, проводяться івенти як по професійному розвитку, щоб покращити скіли, так і розважальні. У будь яких питаннях тобі допоможуть розібратись і вирішити їх і залишитись почутим.

Всім привіт!

Маю чудовий досвід з цією компанією — від початку найму мене як працівника до теперешнього часу, а працюю я на посаді 3D Generalist вже в Vira Games більше 10 місяців.
Зробив тестове завдання, отримав розгорнутий фідбек, а також мав постійний зв*язок з спецеалістом по підбору працівників — Юлією, за що велике дякую!

За цей період підкреслю деякі моменти, які дуже гарно вплинули на мене:
1. Дуже якісна комунікація в компанії, можно спокійно звернутися до свого ліда який завжди підскаже відповідь на твоє питання, а тут арт- лід дуже потужний Дякую Софія). А також можно звернутися до інших художників, які також мають певний досвід.
Якщо у спецеаліста не було ніякого досвіду праці в компанії, (як у мене) то це чудовий початок для старту.
2. Зацікавленість компанії, в підняття твоїх навичків, скілів.
3. Органцізовуються різні воркшопи. Там можно почути цікавий довсвід та майстеркласи різних тем. Мені як для художника, це важливо)
4. Дуже якісна підтримка від HR — працівників, я спілкувався з двома із них Аліною та Ксенією, пояснення, підтрика або просто спілкування 1ту1 дуже класні!

Це основні моменти, які я побачив за цей період.
Дякую)

Чесно — два витрачені дні життя. Замість того щоб робити тестове для цієї компанії — краще б спілкувався вже з іншими роботодавцями. Після виконання тестового нормального фідбеку від hr так і не отримав окрім «на жаль тестове завдання не підійшло. Ми будемо раді бачити твої відгуки на інші наші вакансії». Чому не підійшло? Де не підійшло? Що не підійшло? — ігнор, навіть не читають повідомлення. Як ви вважаєте чи маю я бажання та змогу подавати відгуки після нульового фідбеку? Коротше кажучи, нікому не раджу витрачати час на цю компанію і шукати щось краще.

Доброго дня!
Хочу вибачитися за те, що ви не отримали детального фідбеку після проходження тестового завдання. Розумію, що це може бути дуже розчаровуюче, але дозвольте прояснити ситуацію.

Щодо деталей: Я відправила вам тестове завдання 16 березня (четвер), а 19 березня (неділя) ви надіслали мені результати. 20 березня (понеділок) я відправила ліду на перевірку та повідомила вас, що відповідь буде надана протягом тижня.
22 березня (середа) я надіслала вам відмову, що на жаль ми не готові запропонувати вам перейти до наступного етапу. Того ж дня я не змогла відповісти вам більш детально, тому що в цей день я не працювала з особистих причин.
На наступний день я ще не встигла опрацювати всі повідомлення, але коли я дійшла до чату з вами, виявилось, що ви не задоволені відповіддю.

Хочу пояснити, що ми розглядаємо кожну заявку з уважністю та стараємося надати якнайбільш детальний фідбек і надати його швидко. Весь процес від першого повідомлення, відправлення тестового завдання, перевірка тестового завдання і видача фінального фідбеку зайняв 5 робочих днів, що насправді є дуже швидким зі сторони компанії. Однак, через обсяг роботи, ми не завжди можемо надати повний фідбек для кожної заявки.
Проте дякую за ваш фідбек та ми будемо працювати над удосконаленням процесу надання зворотного зв’язку.

Дуже негативне враження лишилось після контакту з цією компанією.
Нажаль, для них на дев’ятому році війни з росією питання роботи російською мовою виявилось принциповим, через що мені (а можливо і іншим україномовним кандидатам) відмовили у співпраці. Усім свідомим людям раджу не зв’язуватись з ними.