12 січня 14:04
Я вже пів року у Vira Games, вже час поділитися своїми враженнями :)
До цього мав різний досвід, в тому числі й токсичне середовище, де постійно напруга, зайві нерви і загалом постійниі маніпуляції.
Тому на контрасті Vira — це прям реально ковток свіжого повітря. Тут адекватні люди, нормальна комунікація, зрозумілі очікування і процеси, без мікроменеджменту і без того, щоб тебе постійно «пушили» просто заради пушу.
В команді дуже круті, досвідчені ліди та профі, з якими кайф не тільки працювати, а й спілкуватися, дискутувати, обмінюватися думками і, чесно, з багатьма реально можна товаришувати. Це рідкість.
Окремий плюс особитсо для мене — work-life balance. Тут поважають твій час, намагаються допомогти при потребі, планування здорове, без постійних пожеж і героїзму «на вихідних». Мені тут реально цікаво викновувати різні таски, є виклики, можна впливати на рішення, а не просто «закривати тікєти».
Плюс приємні бонуси/плюшки і тема з розвитком теж не для галочки: є активності, формати типу хакатонів, і взагалі заохочують рости. Це круто і приємно.
Підсумовуючи: за ці 6 місяців я прям радий, що тут опинився. Сильні люди, адекватне середовище, цікаві задачі і нормальний баланс. Рекомендую)
Іване, дякуємо тобі за такий щирий і детальний фідбек
Нам як команді важливо будувати саме таке середовище — з фокусом на людей, розвиток та комфортні процеси.
Раді, що за ці 6 місяців Vira стала для тебе «своїм» місцем
Дякуємо, що ти з нами, і бажаємо ще багато цікавих задач та викликів попереду.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.