Vimmi Communications Ltd

21...80 спеціалістів
Київ, Вінниця

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Відгукувався на вакансію компанії в жовтні на djinni, так і не відповіли

Работал в Vimmi почти год. Всем доволен. Отношение к сотрудникам хорошее, коллектив приятный и дружелюбный. Зарплату выплачивали вовремя. Офис уютный и просторный. Проекты также интересные.

Проработал в этой компании немного (полгода).
В фирме был доволен всем:
— коллектив в целом
— проект (были чаленджи)
— команда (особенно)
— руководство
Офис ощутил лишь слегка потому что работал удаленно.

Душевная небольшая компания со своими плюсами (минусы незначительные, даже описывать нет смысла, а некоторые из них уже после моего ухода пофикшены).

Удачи тем кто тут остаётся и тем кто только идёт.

Підтримали: Оленка Марцинюк

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.