VIGO

Львів, Нью-Йорк (США)

1 відгук

ЖАХЛИВО!

Ніколи не контактуйте з цією компанією!
Після 2.5 років відданої роботи звільнили в 1 день! Коли я працювала більше, ніж треба, коли праацювала з бомбосховищ, коли не було світла або взагалі зв’язку!

За весь час в 2.5 роки моя і так мала зарплата збільшилась всього!!! на $150!
Під час моєї відпустки отримлала якесь коротке повідомлення в соц мережі про звільнення. Це шо таке???? І це від локального офіс-менеджера, а не від керівника відділу. В цій компанії на 2.5 роки Marketing Director мінявся 4 рази!

Звільнити так підло та підступно треба вміти. Прям після дня народження, підч ас відпустки та перед Великоднем. Це шо ж за людьми треба бути?

Ніякого Notice of Termiantion! Ніякого попередження взагалі! Про 14-30 днів попередження перед звільненням у vigo ніхто ніколи не чув?

Коли я питала чи все окей, мені нагло брехали! І не дивно.
ГАНЬБА!

Обережно! Ніколи не подавайтесь на вакансіі цього vigo