2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Очень рад, что мне повезло работать в VidIQ.
Отличные коллеги, с которыми можно найти тему для разговора даже после рабочего дня. Возможность влиять на принятие не только технических, но и бизнес решений.
Это как раз тот случай, когда с уверенностью можешь рекомендовать компанию своим друзьям.

з 2017 року я працюю у VidIQ. Це найкраща компанія де мені доводилось працювати. На це є декілька причин:
1. всі працюють віддалено
2. чудова компенсація
3. висока культура
4. «жива» предметна область
5. реальний вплив на сервіс
Якщо більш детально по цим пунктам, то я є великим прихильником віддаленої роботи. Для мене важливо, щоб компенсація за мій внесок у розвиток компанії була справедливою. Працювати набагато приємніше, коли у компанії уважно ставляться до культури спілкування і органіхації роботи. У VidIQ ми робимо сервіс, який щодня використовують десятки тисяч YouTube’рів і це неможливо ігнорувати. Кожний крок детально планується і обговорюється.

Підтримали: Roman ZakolenkoVitaliy Gulyk

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.