21 жовтня 2024 18:22
Хочу подякувати Юлії Кескін за професійний, людяний та теплий підхід до своєї роботи. Увесь процес рекрутингу був організований на високому рівні, взаємодія була приємною та дружньою, а зворотний зв’язок — щирим та оперативним. Дуже рекомендую роботодавцям, які шукають надійного партнера в рекрутменті, звернути увагу на агенцію VeryBusy. А потенційним кандидатам раджу підписатися на розсилку вакансій. Бажаю Юлії та її команді вдячних клієнтів і успішно закритих вакансій!
Олю, ваш відгук — в саме серденько!❤️
Завдяки таким професіоналам, як ви, я (вкотре) згадую, чому 15 років тому я обрала професію «Рекрутер»: допомагати класним людям потрапляти в класні компанії.
Щиро бажаємо вам успіхів в розвитку кар’єри!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.