11 вересня 2024 8:21
Хочу подякувати компанії Very Busy та Kateryna Ryzhkina зокрема. Усі етапи були надзвичайно комфортні. Катерина одразу чітко пояснила вимоги до вакансії, процес хайрингу та після кожного етапу лишала і просила фідбек. Усі етапи пройшли доволі швидко. На кожному з них відчувалась велика підтримка Катерини. Навіть інтро кол відчувався як дружня бесіда, а не як допит і відповідь на шаблонні питання. З упевненістю можу сказати, що це був мій найприємніший досвід рекрутингу :)
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.