7 серпня 2024 17:21
Невеликий відгук стосовно моєї співпраці із командою VeryBusy Recruiting.
Написали мене в ln із вакансією, що була релевантна до мого поточного досвіду, котра мене зацікавила та надалі передали комунікацію до Катерини.
Запитали, який спосіб комунікації мені буде зручним, і далі наше спілкування відбувалося вже через телеграм.
Катерина детально відповіла на усі питання котрі мене цікавили, та домовились про скрін-колл, як перший етап.
Сам дзвінок пройшов дуже легко, я поділився своїм досвідом, розпитав усе що мене цікавило і чого я не знав стосовно компанії.
По закінченню я чітко розумів усі етапи у випадку подальших кроків та отримав максимально позитивні враження від спілкування, що додало бажання рухатись далі.
На усіх подальших етапах Катерина підтримувала зі мною звʼязок, цікавилась враженнями, давала поради, та усіляко сприяла моїй комунікації із компанією
Дуже вдячний команді та Катерині за співпрацю, все було професійно та класно!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.