2 травня 2024 18:12
Дякую команді VeryBusy Recruiting і особливо Юлії Кескін за те що написала мені і запропонувала вакансію, на яку я пройшов співбесіду! Процес хайрінгу пройшов дуже швидко та з великою підтримкою зі сторони Юлії! Навіть наш інтро колл можна виділити як щось особливе. Це був не кол на тематику «розкажи про себе, який досвід, побажання по зп» і т.д., а просто як дружня бесіда звичайно з ключовими питаннями стосовно аплікейшену. Юлія дійсно висококваліфікований спеціаліст у своїй справі і завжди має цікаві пропозиції з непоганим бюджетом :)
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.