19 квітня 2023 15:02
Стала частиною команди в листопаді 2023, у складний час війни та блекаутів. Як раніше, так і тепер, відчуваю підтримку та розуміння з боку колег. Сподобався процес онбордингу, я змогла швидко увійти в ритм роботи та познайомитися з командою. CEO Юлія дуже хороший наставник, з нею комфортно працювати: надає розгорнутий фідбек про мою роботу, доступ до необхідних для роботи сервісів. Мені дуже імпонує правило компанії «quality over quantity» — приємно працювати в команді, що втілює свою місію в реальності, а не тільки на папері. Рада, що стала частиною VeryBusy :)
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.