Ви можете будь ласка не спамити в своїх листах? Працівники абсолютно не цікавляться, цікаво чи ні щось розглядати — і просто спамлять. Виправте це будь ласка.
Доброго дня, Армене. Дякую за ваш відгук і перепрошуємо за неприємні враження. Ми обов’язково переглянемо стратегію аутрічів потенційних кандидатів на позиції, з якими працюємо.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.