VeryBusy Recruiting

до 20 спеціалістів
Київ

Долучилася до команди VeryBusy Recruiting півроку тому та ні разу не пошкодувала щодо вибору компанії. VeryBusy — це команда професіоналів та однодумців, які готові допомогти в будь-який час. На чолі з фаундером, Юлією Кескін, вони допомагають клієнтам наймати скілових спеціалістів. Щодо клієнтів, це окрема тема. Юлія їх так скрупульозно відбирає, що рекрутери вам не напишуть з пропозицією в стартап без чітко продуманого роадмапу або з зарплатнею нижче ринкової. Бути частиною VeryBusy та працювати пліч-о-пліч з кожним із команди — це задоволення!

Підтримали: Юлия Кескин

Іванко, щасливі мати тебе в команді! Дякуємо за сумлінну працю і за те, що ми теж вчимося в тебе. Разом до нових висот!

Дякую VeryBusy Recruiting за гарну комунікацію, професіоналізм, і, перш за все, за те, що знайшли мене на djinni та запропонували гарну вакансію 👍

Підтримали: Юлия Кескин

Денис, вдячні за ваш фідбек і щасливі, що змогли допомогти!

Хочу подякувати агенції VeryBusy Recruiting, а зокрема рекрутерці Насті за те, що «потривожила» мене вакансією на позицію Senior Backend Engineer. Я був в пасивному пошуку, мав чіткий набір критеріїв, але 99% пропозицій, що мені траплялись, не підходили. Настя розписала все до деталей у першому ж листі і то був perfect match. Видно було, що вона хвилювалась за те аби у мене були відповіді на усі питання, перед кожним етапом співбесіди надсилала мені рекомендації як підготуватись та чого очікувати, на мої уточнення відповідала оперативно.

У мене залишились тільки приємні враження від співпраці. Новою роботою більше ніж задоволений 🙌

P.S. Окреме дякую за українську впродовж усього процесу 😉

Павло, дякуємо дуже за розгорнутий фідбек і за натхнення ставати ще краще!

В один осенний день получил письмо от Лизы с предложение рассмотреть позицию Full-Stack Developer. Начались общение по позиции и через 3 этапа интервью — оффер.
Понравился подход к написанию письма с описание вакансии, сам процесс и постоянная поддержка на всех этапах и даже после тоже)
Все понравилось, рекомендую!

Общался с рекрутером Настей по поводу вакансии macOS Engineer. Мне детально объяснили все преимущества и риски вакансии, всегда развернуто отвечали на вопросы и ориентировали относительно дальнейших этапов интервью. В целом сложилось сугубо позитивное впечатление об агенстве и его сотрудниках, очень рад сотрудничеству с вами!

Агенство сопровождало процесс моего рекрутинга на позицию Staff Software Engineer в MacPaw.
Не последнюю роль в принятии решения сыграла коммуникация со стороны Юлии — довольно подробно и доходчиво все объяснялось. Чувствовалось даже, будто Юля не только выполняет заказ по найму, но и реально заинтересована в том, чтобы кандидата нашел подходящее место — описывала риски, управляла ожиданиями, договаривалась с работодателем по возникающим вопросам. На момент принятия оффера помогла сделать, как подтвердилось в последующем, правильный выбор — имея большую сеть контактов, поделилась инсайтами и наблюдениями о той компании, которая сделала второе «более привлекательное» предложение. По итогам общения — очень рекомендую сотрудничество!

Саша, спасибо! Такие отзывы вдохновляют быть еще лучше!🙌

Недавно общался по вакансии с рекрутером Катей — понравилось все. Вакансию описала так, что у меня и дополнительных вопросов не осталось. На каждом этапе интервью чувствовал поддержку и получал очень быстрый фидбек. Огромный плюс, что все общение проходило в максимально дружеском стиле.

Общался с агентством VeryBusy Recruiting относительно позиции PPC Specialist, опыт как кандидата оцениваю положительно: рекрутер Настя предоставила всю необходимую информацию о преимуществах, возможностях и рисках вакансии, сэкономила мое время, постоянно была на связи и ориентировала относительно ожиданий на каждом из этапов интервью.

Евгений, благодарим за обратную связь и желаем успехов в новой компании! ˆ-ˆ

Ви можете будь ласка не спамити в своїх листах? Працівники абсолютно не цікавляться, цікаво чи ні щось розглядати — і просто спамлять. Виправте це будь ласка.

Доброго дня, Армене. Дякую за ваш відгук і перепрошуємо за неприємні враження.
Ми обов’язково переглянемо стратегію аутрічів потенційних кандидатів на позиції, з якими працюємо.