Very Good Security

Київ, Львів, Сан-Франциско (США)

12 липня 2021 11:27

Дмитрий Прокопович, Senior Frontend Developer з 2018 року

За почти 10 лет ОР это самая чудесная компания где мне довелось поработать. Уже год как не там, потому хвала будет с «выдержкой»)

1. Продукт — Агонь.
2. Люди. Коллектив бесподобный. Подбор по cultural fit 10/10. Чтоб аж так комфортно было рабочие вопросики обсуждать — это прям единорог. Максимально человеческий подход. Но а*уевать не вариант. Хочешь чтоб к тебе по человечески — веди себя по человечески.
3. Ownership. Придумал чтот полезное для конторы — делай и становись лидом/продактом. Стеклянного потолка не заметил. Уважуха.
4. Народ заряженный. В плане развития как спеца — тут есть и где, и что, и с кем.
5. Руководство технически подкованное, включая фаундеров. Нет потребности объяснять почему дерево не резиновое.
6. Рекрутинг/HR. Топ. В VGS с этими людьми действительно приятно иметь дело. Работают на За*бись, а не на отъебись). Отношение, дружеское. Я б даже сказал, семейное. Если у тебя случилась жопа — тебе помогут.
7. Равноправие. Всем плевать на твой возраст, пол, религию ...etc...
При мне с человеком всегда разговор был как со специалистом. При этом личноважные штуки уважаются. Дискриминации по половому/возрастному/etc признаку я не заметил.

Спустя год вспоминаю VGS с теплом. Даже трезво, и максимально меркантильно/эгоистично, я оцениваю время проведённое в этой компании как время проведённое с пользой.

Спасибо ребят. Это было Чудесно)
С уважением, Dmytro)

А чи легко потім вдалося звикнути до нового місця? Адаптуватися до нюансів? Новому місцю виникає бажання дати такий самий фідбек? Бо насправді хороші фідбеки свідчать тільки про те, що людина вміє дивитися в позитив, а це зовсім не про компанію), а потім така людина ще й вже не в компанії, коли відтікають кадри, які «оправдують, а не винуватять» ОЦЕ І Є ФІДБЕК( але це не значить, що конструктивні негативні фідбеки, роблять компанію хорошою одночасно!!! :), фідбек для компанії, як і для людини має багато складових. Тому є питання: «А як компанія вас відпустила?»)) Яка різниця з ким заробляти ремоут обом сторонам, якщо все очевидно однаково?)) Що могло вас зупинити чи в компанії є таки «потолок»? Чи компанія не достатньо дає акцій співробітникам в приорітеті років співпраці? Бо з мого бачення, ринок цієї компанії тільки зароджується, з неї йти очевидно не вигідно. Хіба що в свій Декакорн)) з майбутнього і партнеритися з цією компанією, тому ще є питання: «Чи ця компанія після розлучення створила з вами партнерство на вищому рівні чи ви зараз у конкурента ?». А також питання, чи ви даєте цю рекомендацію як о*фігевший, до якого застосували неприоритетну категорію співробітників( to graduation, якщо в дусі Долини це класифікувати, і чи теперішня ваша компанія випадково не гірша по цифрам і не нижча по раундам ) ? Всі питання з добром, я шукаю потрібний мені проект, якому я зможу окрім Selenium/Appium Java коду, дати валью в стилі Долини і бути відповідною частиною для загального успіху. Дякую. От тільки ще питання, що до офісів, в Німеччині він в них скоро з’явиться? Як думаєш? І якщо ні, то чому? Це мабуть єдина країна з людьми, які просто з пелюшок привчені до секюрності, і в них є ресурс і настрій це купувати, насправді культура цього народу наскільки цікава, незвична, що якщо взяти її «унікальні інакшості», то це прямо відповідь на не одну «проблему», що може збудувати досить успішний лінійний стартап. Дві теми бачу однозначно. Гарного дня.