12 квітня 2017 19:56
Щойно пройшла курс Front End Professional, це наступний курс після FE Start. Ділюся своїми враженнями.
Стислий, якісно поданий матеріал, викладений гарною українською мовою у виконанні Дмитра Гавриша. З викладачем дуже пощастило, легко, доступно, часом з гумором доносить до слухача складні теми. Швидко дає зворотній зв’язок з виникаючих питань і з виконання домашніх.
За 3 місяці дається уява про найактуальніші технології, необхідні для роботи Front End розробника. Велика частина учбового процесу розподілена на виконання домашніх завдань. На скільки якісно ви засвоїте матеріал напряму залежить від добросовісності їх виконання, і від наступної практики їх використання. Великий обсяг літератури на домашнє опановування.
Також пропонується розробити landing page, дається 2 досить складних макета на вибір. Одну з даних сторінок зараз виконую, вона доповнить моє портфоліо робіт. Підсумовуючи, для мене курс був однозначно дуже цікавим, і корисним, і ці 3 місяці швидко пролетіли.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.