Я працюю в компанії практично 5 років, і за цей час нудьгувати не доводилося. Були різні часи, але завжди робота приносила задоволення. Крутий колектив, затишна робоча атмосфера, завжди якісь цікаві заходи та різні події, впевнена, подобаються не тільки мені, а й абсолютно всім Adtelligent People. Робота на віддаленні в коронавірус також нас не зламала, компанія організовувала онлайн квести, і як тільки можна було знову вийти на роботу, офіс був заповнений людьми. Але, незважаючи на все це, нас поєднують спільні цілі, за 5 років, проекти примножилися, компанія розвивається дуже швидко і що найголовніше, нові проекти цікаві і всім подобається бути частиною цього, бути частиною Adtelligent. Галузь у якій ми працюємо — велика, швидко розвивається, а ми розвиваємося з нею. 2022 рік показав, що не важливо велика компанія або маленька, важливо те, як ставиться компанія до своїх співробітників. Впевнена що всі зі мною погодяться, що ми не очікували тієї підтримки, яку отримали, і я дуже вдячна за неї.
Я вірю в нашу компанію, в наших людей, які закривають збір для наших військових за декілька годин і вірю, що у нас ще багато цікавого попереду.
Дякую за все!

Валерія, дякуємо тобі за відгук).

Мій фідбек про компанію Adtelligent Inc. може декому здатись надто емоційним, але такі вже реалії в Україні.
Я розповім про те, як відбувався найм на роботу.
Через загальносвітову економічну кризу мене скоротили у попередній компанії буквально напередодні тотального блекауту в Україні,
коли не було світла іноді по три доби. Крім того, в моєму багатоквартирному будинку, коли нема світла, то немає й води, опалення і інтернету.
Звісно часу і можливості доопрацювати портфоліо, щось повчити, що часто запитують на співбесідах, в мене не було багато часу.
Крім того, я не до кінця усвідомлював всю складність пошуку роботи в Україні, під час війни, під час блекаутів.
Щоб хоча б мати змогу моніторити сайти з пошуку роботи я переміщувався містом між родичами, які в різних районах міста, адже іноді вимикали світло не по всій Одесі, а лише в окремих районах, а отже десь світло могло бути.
Через війну багато хто в айті втратив роботу — на кожну вакансію в LinkedIn (і не тільки) як тільки вона з’являлась, я подавався і вже був 100-им чи 400-им...
Я був на грані відчаю.
І от, натрапив на вакансію в Adtelligent Inc., по якій мене (о диво) запросили на співбесіду. Бо за два місяці пошуку роботи (з урахуванням мого невеликого досвіду) зі мною поспілкуватись наживо захотіли лише 4 компанії...
Відомо, що щоб пройти співбесіду потрібен Інтернет і електричний струм (для роботи Інтернет обладання і ноута), яких в місті стабільно не було ніде.
Тобто запланувати час для онлайн мітингу просто неможливо.
Проте, компанія увійшла в моє положення і запропонувала пройти онлайн співбесіду в офісі компанії, який був обладнаний генератором і Старлінком, що ми і зробили.
Сама співбесіда не була напруженою, цілком адекватною, мені на моє прохання дали розгорнутий фідбек щодо моїх сильних і слабких сторін.
Запитали про зарплатні очікування, які я назвав на той момент по самій нижній планці ринку, бо де-факто в сімейному бюджеті тоді залишались останні 100 доларів..., хоча мої з.п очікування були значно більші для комфортного проживання.
Десь через тиждень мені дали офер у якому не скористались моїм становищем (названою мною найнижчою цифрою) і запропонували нормально ринкову зарплату, яку я очікував і хотіб ви отримувати.
Я дуже задоволений тим, як склалась моя робота в компанії: приємний колектив, цікава робота, комунікабельний тімлід із міцними нервами, офіс в Одесі з генератором і Старлінком, корпоративи і інший тімбілдінг, (компанія організовує участь команди у квізах), тощо.
Хочу відмітити підтримку, і словом і ділом, з боку усіх колег і адміністрації у складних ситуаціях, які зараз трапляються, нажаль, часто.

Сергію, дуже дякуємо за відгук.

Co-Founder данной компании внедряет Дия-Сити.
этот факт очень важен для составления картины о компании/вакансии, как о будущем работодателе

Всем привет!
Работаю в компании чуть-больше полугода, адаптировался быстро.

— Грамотный менеджмент
— Коллектив дружный и отзывчивый
— Интересные проекты
— Возможность роста
— Своевременная оплата
— Регулярно проводятся митинги по проектам
— Есть зоны отдыха, где можно отдохнуть от работы
— Хорошее отношение к удаленной работе и приняты все меры предосторожности COVID-19

В целом о компании лишь положительные эмоции, приятно здесь работать.

Спасибо большое за отзыв.

Всем доброго времени суток!
В компании почти уже как год работаю и попал сюда на основе рэлокейтед из Харькова.
За все время работы сложилось положительное мнение об компании, могу выделить такие:
— при переезде в новый город, компания помогла с переездом как финансово, так и с поиском жилья
— помогают быстрее адаптироваться
— организовывают множество разных интересных ивентов
— присутствует дружеская атмосфера внутри коллектива
— никогда не задерживают заработную плату
— дают возможность развиваться и открывать для себя что-то новое

В общем очень доволен, что я работаю именно в этой компании.

Денис, спасибо большое за фидбек!

Всем привет.

Работаю в Adtelligent уже более 3 лет. Пришел совсем из другой ниши, но благодаря плану адаптации очень быстро смог влиться в коллектив и приступить к работе.

За это время успели пережить многое, и взлеты, и падения, и как раз в моменты падений было очень хорошо видно, то что вряд-ли заметишь когда все ровно, а именно то как руководство и ребята, рядовые сотрудники вместе пытались вырулить ситуацию, и у нас получилось.

Очень нравится компания за то, что создала благоприятный внутренний климат для комфортной работы, на самом деле это многого стоит. Что касается оплаты труда, то тут более чем дойстойно, даже для рынка IT.

Спасибо за отзыв!

Добрый день, без капли лицемерия, очень достойная компания. Опыт работы 3,5 года.
— Граммотное руководство у которого есть чему поучиться.
— Удачно подобранный коллектив, хард и софт скилы очень гармонируют. В компании нет ни намека на токсичность.
— Достойный уровень зарплат, все зависит от того как вы себя умело предложили и какой ваш бекграунд. Своевременные выплаты.
— Есть возможность как карьерного так и профессинального роста.
— Компания уверенно стоит на ногах в это непростое время. Одна из лидеров рекламного мира.
С удовольствием отвечу на опросы если возникнут.
С уважением,
Head of BD, Adexchange.
Vlad Nikitin.

Спасибо за отзыв.

Читаю отзывы и немного удивлена.
Опираясь на свой опыт работы в компании могу с уверенностью сказать, что кандидатов отбирают крайне тщательно, и наплыв желающих присоедениться в нашу «семью» всегда достаточно велик. Что само собой подразумевает задержки в ответе, и это более чем нормально. Если вам не ответили на ваше первое резюме, а вы заинтересованы в работе в компании Adtelligent — не поленитесь и отправте второе резюме, или найдите возможность связаться другими путями...
Мы сами творцы своего счастья!

Спасибо большое за отзыв.

+,дважды отправил резюме...молчание..

Підтримали: Ihor Popov

Дмитрий, я думаю мы с вами вопрос уже решили, по новой вакансии связались. P.S. Извините за инцидент, на тот момент была большая загрузка.

Поддерживаю написанное ниже. Откликнулся примерно неделю назад, ответа не последовало...

Підтримали: Dmitry Bot

6.01 выслал резюме на сейлса. Сегодня параллельно написал на почту.
В ответ ...........

Підтримали: Ihor PopovDmitry Bot

Владимир, добрый день. Сегодня с вами свяжется наш Recruitment-менеджер (Юлия)
P.S.Почта была проверена, от 6/01/15 от вас не приходило резюме.
Спасибо.

Вакансії Adtelligent