VertageLab

Ужгород

Почав свою кар’єру в компаніях саме з цієї і завдяки цій!
Жодного разу не пожалів, що співпрацював з ними, хоча й не довго і не зовсім на тих умовах, на яких хотілося б, але це був однозначно крутий досвід з крутими людьми і найголовніше для мене — з якісним підходом до розробки.
Пройшло вже багато часу з мого виходу, але я ще й досі користуюся порадами і принципами, яким навчився в їх команді і однозначно рекомендую погоджуватися на співпрацю тим, хто ще вагається, тут покажуть, пояснять і допоможуть з будь-якими труднощами.

P.S. Окреме дякую Android-ліду Толіку, твої пояснення — це щось, ще й досі інколи перечитую

Начал в VertageLab свой путь в IT, чему очень рад.
Скажу прямо: с первого дня чувствовал себя «в своей тарелке», так как в любой непонятной ситуации знал, что есть к кому обратиться за помощью, есть с кем посоветоваться.
Думаю, что залог успеха данной компании — это люди, увлечённые своим делом (а дело реально интересное).
Благодарю компанию за бесценный опыт и желаю покорения новых вершин!