2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Почав свою кар’єру в компаніях саме з цієї і завдяки цій!
Жодного разу не пожалів, що співпрацював з ними, хоча й не довго і не зовсім на тих умовах, на яких хотілося б, але це був однозначно крутий досвід з крутими людьми і найголовніше для мене — з якісним підходом до розробки.
Пройшло вже багато часу з мого виходу, але я ще й досі користуюся порадами і принципами, яким навчився в їх команді і однозначно рекомендую погоджуватися на співпрацю тим, хто ще вагається, тут покажуть, пояснять і допоможуть з будь-якими труднощами.

P.S. Окреме дякую Android-ліду Толіку, твої пояснення — це щось, ще й досі інколи перечитую

Начал в VertageLab свой путь в IT, чему очень рад.
Скажу прямо: с первого дня чувствовал себя «в своей тарелке», так как в любой непонятной ситуации знал, что есть к кому обратиться за помощью, есть с кем посоветоваться.
Думаю, что залог успеха данной компании — это люди, увлечённые своим делом (а дело реально интересное).
Благодарю компанию за бесценный опыт и желаю покорения новых вершин!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.