VERNA

21...80 спеціалістів
Київ, Харків

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Увы, но я крайне разочарован общением с HR этой компании Татьяной Приходько. Крайне не обязательный человек. Открывает топовую вакансию в Киеве без указания что ищут в Харьков, назначает телефонное собеседование и пропадает. В телефонном диалоге ведет себя высокомерно с кандидатом и совершенно не стремится заинтересовать кандидата (на топовою позицию). Назначает на определенное время скайп-интервью и пропадает без обьяснения причин.

Підтримали: Ernesto Varona-Peliser

Приятно когда HR умеет признавать что случаются недопонимания. Интервью выдалось насыщенным и досточно интересным. Радует вдумчивый подход к подбору персонала и работа на перспективу.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.