2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Виконав тестове завдання. Завдання не складне, коли розібрався що потрібно. В мене заняло десь 4 години. Оплату за тестове скинули.
Після здачі тестового запропонували пройти співбесіду. Другу не пройшов. Після співбесіди додав собі теми які потрібно повторити. Загалом будь яка технічна співбесіда буде корисною, для покращення навички проходження співбесід, та перевірки себе )

Проходив співбесіду на позицію Java Junior Developer.
Роботу не отримав, але технічна співбесіда видалась дуже корисною — залишився задоволений та підтягнув пробіли.
Як і обіцяли, тестове завдання було оплачено, що теж приємно.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.