1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мав приємність працювати в цій компанії близько року. За цей час отримав сугубо позитивний відгук, справді виявилась дуже грамотна команда, особливо в форматі сейлз департаменту: реально можна багато навчитись — від лідгену до слоузінга.
Інший важливий факт — є розуміння куди, як і за скільки рости. Нудьгувати не будете :))

Якщо шукаєте нормального роботодавця, то Вам сюди.
Успіхів ;)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.