Мій досвід роботи із даною компанією. Отримав пропозицію через LinkedIn від рекрутера. Пройшов співбесіди, отримав офер, прийняв його. Домовились про 4 тижні на перехід.
За весь час переходу жодних кроків з боку компанії — нічого не було підписано, не надіслано, не узгоджено.
Лист про відкликання офера прийшов лише після того, як я сам написав у п’ятницю з питанням про подальші дії, бо в понеділок мав бути перший робочий день — це для загального розуміння процесів.
Після цього запропонували іншу вакансію, але без жодної конкретики — загальні формулювання, розмиті відповіді на прямі запитання. Скласти реальне уявлення про позицію було неможливо.
Комунікація з боку рекрутера після відкликання офера жахлива, жодної ініціативи, відповіді через кілька днів або повна тиша, листи могли бути просто проігноровані.
Вітаю, MStroievus.
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом.
Нам дуже прикро, що ви зіткнулися з такою ситуацією, і ми повністю розуміємо ваше розчарування. На жаль, комунікація з вами припала на період активної внутрішньої реструктуризації та перегляду пріоритетів у компанії. Як наслідок, рішення, яке вплинуло на вашу позицію, було прийняте буквально напередодні запланованого виходу, тому ми не мали можливості повідомити вас раніше.
Ми визнаємо, що такий досвід не відповідає нашим стандартам і підходу до взаємодії з кандидатами. Зі свого боку ми зробили висновки з цієї ситуації та працюємо над тим, щоб уникнути подібного в майбутньому.
Ще раз дякуємо вам за зворотний зв’язок — він дійсно допомагає нам ставати кращими.
В компанії з липня 2019 року. Це доволі довгий період за який відбувалось багато змін, не враховуючи covid і війну. Але це нормально для живої компанії яка постійно розвивається і стає кращою. Які б складні часи не були завжди відчувалась турбота про співробітників і підтримка. За роки роботи отримав (і отримую) гарний досвід і багато емоцій, знайшов нових друзів і нові захоплення.
Тому дуже вдячний і рекомендую!
I have been working for this company since the beginning of 2024. Previously, I worked on individual product projects within the holding. For myself, I see many advantages from this employer: a transparent motivation system, regular stable salary payments, interesting and rapidly developing projects, and a lot of support from the
Я прийшов в компанію як інтерн, і, звісно ж, в перші дні переймався чи потягну. Але мої менторка та команда виявилися топ, тож натхнення і сил було купа, а часу на переймання — 0.
Зараз я на посаді джуніора, виконую різноманітну роботу: створюю візуальний контент для соцмереж, статей, роблю банери, займаюся моушн-дизайном, рекламою, та головне — отримую задоволення та досвід.
Та найважливіше для мене те, що тут до мене дослухаються і не дають відчуття типу «я сіньор, а ти джун, тож роби, як я хочу». Також я постійно тестую та пробую щось нове, і тут всі тільки за, бо це одна з фішок компанії — підтримувати innovation and entrepreneurial spirit.
За цей час я покращив свої софт та хардскіли, знання в композиції, кольоровій теорії, підготовці до друку, а також виріс у моушн-дизайні. Знову ж, вдячний моєму чудовому ментору та команді.
А ще класно, що тут є можливість працювати на різних проєктах, бо це сприяє моєму професійному розвитку.
Я в компанії з 2019 року, ще з доковідного та довоєнного часу, тож, для айтішки, вже досить довго. І я тут, тому що ми не команда зірок, ми команда-зірка. Повірте мені, різниця є.
Найбільше ціную можливість бути почутим та реалізовувати власні ініціативи в компанії. Це рідкісні та важливі якості. А ще тут я не маю обмежень в підходах до вирішення завдань та приймаю участь в усіх етапах життєвого циклу продукту.
Тож для мене, Velitch — це компанія про безліч можливостей. Якщо знайти напрямок, який реально цікавить, прикласти зусиль та досягти результату, то перед вами відкриється багато дверей.
А ще круто, що ми будуємо як професійні, так і дружні взаємовідносини, і це допомагає нам долати будь-які труднощі.
Мав приємність працювати в цій компанії близько року. За цей час отримав сугубо позитивний відгук, справді виявилась дуже грамотна команда, особливо в форматі сейлз департаменту: реально можна багато навчитись — від лідгену до слоузінга.
Інший важливий факт — є розуміння куди, як і за скільки рости. Нудьгувати не будете :))
Якщо шукаєте нормального роботодавця, то Вам сюди.
Успіхів ;)
Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.
Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.
6 відгуків
RSS