Fishing Planet

Київ, Лісабон (Португалія)

З листопада по січень проходив багато співбесід на позицію QA Engineer і можу з впевненістю сказати, що Fishing Planet- це одна із дуже не багатьох компаній, де тепла, невимушена атмосфера відчувається з перших хвилин співбесіди.
Технічна співбесіда не була в стилі допиту(сухе питання- відповідь), а просто жива розмова з чудовими людьми за що і дякую Ользі та Катерині.
Окрема подяка рекрутеру Наталії, за те що впродовж всього процесу тримала мене в курсі і при найменших змінах в графіку повідомляла відразу.
Тепер перше, що спадає на думку коли чую слова «Fishing Planet» — це не гра про рибалку, а добрі люди і позитив.

Для тих хто в пошуку пораджу: не шукайте тільки технологій, а шукайте добрих людей в першу чергу і буде вам все в кайф потім.

Ігорю, вітаю!
Дякуємо вам за відгук і за те, що інвестували свої сили та час та пройшли цей шлях разом з нами. Для нас це був цінний і позитивний досвід, і ми раді, що це взаємно)
Вдячні вам за вас та можливість познайомитися з вами не тільки, як зі спеціалістом, а і як з чудовою людиною. Залишаємось на звʼязку!

Не отримав відповіді після відгуку на вакансію компанії від листопада

Андрію, вітаю!
Щиро дякуємо за ваш інтерес до Fishing Planet. Те, що ви ділитеся своїм досвідом є цінним і корисним інпутом. Ми вдячні за ваш час, який ви приділили цьому процесу.
Будь ласка, відправте своє CV та дату відгуку на [email protected] для того щоб ми змогли актуалізувати для вас інформацію.

Вакансії Fishing Planet