Vector Software

Киев, Львов, Осло (Норвегия)

Дивно що ще нема коментарів, напишу тоді перший) Працював в компанії рік і відразу можу навести купу плюсів для девелопера:
— співбесіди проводяться на вищому рівні починаючи з рекрутерів і закінчуючи офером(чи негативним результатом — пояснять чому)
— проекти добре організовані. Тобто професійний ріст гарантований
— якщо є проблеми з таскою і не вдається нагуглити нічого, то можна спокійно підійти до будь-якої іншої тімки і тобі допоможуть
— зі всіма людьми там будуть гарні відносини і CEO компанії знає кожного особисто по іменам(Я так не вмію)