Vector Software

Киев, Львов, Осло (Норвегия)

Ви коли-небудь відчували себе на своєму місці? У мене з Vector вийшло саме так.
Можливо і у вас вийде, дуже раджу спробувати.
Чудова співбесіда з рекрутерами. Легка, доброзичлива розмова з PM та замовником і ось я вже на проекті декілька місяців. А він виявився чудовим: велика кількість різнопланової роботи, не засиджуєшся на одному тривалий час. Відповідальності стільки, скільки ти готовий на себе взяти. Адекватний замовник. Відрядження.
Хороша та відкрита атмосфера, як і в команді так і за її межами, допомагає вирішувати будь-які справи дуже швидко. Це допомагає легко знайти компроміс навіть в спірних питаннях по організації, обладнанню, ФОП і т.д. Компанія завжди йшла на зустріч, щоб було зручно тобі.
Чудова команда HR подбає про твій відчинок — яскраві та фантастичні корпоративи, добротна медична страховка з покриттям зубного лікаря ну і абонемент в спортзал в тебе теж буде).
Постійні активності, де пригощають різними смаколиками або незвичайними подарунками.
Тут вам справді захочеться ходити в офіс, щоб більше проводити час з людьми, які вас оточують) Це все створює таку добру і хорошу атмосферу, що тобі хочеться працювати і створювати цікаві та інколи фантастичні штуки) Відчувати себе на своєму місці)

Дивно що ще нема коментарів, напишу тоді перший) Працював в компанії рік і відразу можу навести купу плюсів для девелопера:
— співбесіди проводяться на вищому рівні починаючи з рекрутерів і закінчуючи офером(чи негативним результатом — пояснять чому)
— проекти добре організовані. Тобто професійний ріст гарантований
— якщо є проблеми з таскою і не вдається нагуглити нічого, то можна спокійно підійти до будь-якої іншої тімки і тобі допоможуть
— зі всіма людьми там будуть гарні відносини і CEO компанії знає кожного особисто по іменам(Я так не вмію)