VEC-UA

Харків, Львів, Дніпро

1 відгук

Це відгук про те, що не завжди варто завчасно оцінювати , а інколи варто і ризикнути!) не пожалів ні хвилини!) Якщо хтось орієнтується при працевлаштуванні старою негативною інформацією від знайомих — змушений вас розчарувати, чи привітати!) на даному етапі все в компанії круто!) так, ви і зараз можете зустріти відгуки, що комусь щось не подобається на співбесіда, чи тестовому, чи після оформлення . Але хейтери є всюди і як би ти не старався все робити правильно — завжди комусь щось не підійде( я сам, коли подавав заявку — збирав інформацію по знайомих, оскільки вже у сфері BIM/VDC працюю багато років. І по відгуках, що я зібрав — компанія не подавала надій на комфортну атмосферу. Ще й переважним моїм досвідом являлась архітектура, а тут — електрика. Особисто я не боюсь викликів і тому вирішив ризикнути. І не пожалів. Я розумів, що треба буде почати від початку, щоб зрозуміти як працює компанія і її цінності. Як не як це я до них влаштовуюсь і маю стати їхньою частиною, а не вони підлаштовуватись під мене))) Українська компанія у процесі стрімкого розвитку, постійно орієнтуючись на розвиток команди! Вже досягла неабиякого внутрішнього розвитку. Сама команда — підбір досвідчених спеціалістів, які завжди готові прийти на допомогу та ставитись з розумінням!) Комусь не подобається методика відбору? Чому вони такі — бо не беруть всіх підряд. Звучить, можливо і жорстко, але якщо ти хочеш створити щось якісне — ти не можеш це робити з ким-небудь. Компанія працює на Американський ринок, де працювали у BIM/VDC раніше, ніж наші інженери пересіли на автокад. Про конкуренцію я навіть не згадую. Це реалії бізнесу. І якщо компанія працює над проєктами світових гігантів — чому наші інженери дивуються, що є вимоги при працевлаштуванні??? Вимоги до англійської? Головний офіс в Америці, проекти — закордоном... так, тому і вимоги. Та й зараз знати англійську, хоча б базово — це вже рахується нормою. Можливо хтось вважає себе занадто хорошим і недооціненим спеціалістом — можливо так і є. Можливо ви занадто хороші і це не було відмічено під час всіх інтервʼю та тестових завдань. Таку ймовірність теж ніхто не відміняє. Були якісь факапи — всі ми люди і техніка теж не завжди працює ідеально, особливо перед видачею) інженери розуміють!) не помиляється той, хто нічого не робить!) Це компанія для тих, хто хоче рости і розвиватись! Якщо ви думаєте робити по шаблонах щось і ще встигати робити халтури вдома — не підходить. Такі можете знайти на ринку праці. Якщо хочете чогось навчитись і досягти — тоді ласкаво просимо. Якщо ви маєте досвід і хочете його розвинути з поєднанням іноземного досвіду — вам сюди. Якщо ви вмієте працювати в команді — вам сюди. Якщо у вас мало досвіду, чи ще навіть вчитесь в університеті, але прагнете розвиватись і готові вчитись — вам сюди. Все залежить тільки від вас. Тож, сам спробував, оцінив і вас запрошую!)