Varyence

Львів

Работал в комманде с еще одним тим лидом, проект очень интересные, технологии самые современные, присудствует доброжелательноя атмосфера, которая покрывает ежедневное написание отчетов на английском, общение проходило с клиентом каждый понедельник и четверг, хорошо прокачиваются навыки общения на английском

Очень интересно проходило интервью, профессионально, приветливо.

Підтримали: Olya ZeІрина Вороніна

Очень старнное поведение hr Никиты, назначил звонок с собой зачем-то на целый час притом с личной почты, и просто на него не пришёл, и с тех пор ни слуху не духу. Если на первичном уровне такое, то что там можно было бы ожидать дальше сложно даже представить.

Підтримали: Андрей Лаговский

Вікторе, привіт!
Нам прикро, що у вас склалося негативне враження про нас та мого колегу. Дякуємо за відгук, будемо працювати над цим.

Проходив співбесіди на Senior iOS, отримав офер, але нажаль вибрав іншу компанію яка трішечки більше мені підходить. Хочеться сказати декілька добрих слів, тому що весь процесс співбесід був дуже комфортним. HR Ольга дуже кльово все розповіла, давала фідбек на кожен етап та й взагалі було відчуття, що спілкуєшься з доброю знайомою :) Хлопці, які вели технічний етап склали дуже кльове враження: професіонально та ввічливо. Було видно, що беруть собі в команду когось с ким буде комфортне працювати далі. Взагалом дуже круте враження від компанії, і хоча зараз я обрав іншу компанію, сподіваюсь наші шляхи знову перетнуться в майбутньому!

Андрію, дуже дякуємо за такі слова! Було приємно з вами спілкуватися, тому не прощаємось і бажаю вам успіхів :)

Компанія для мене особисто позиціонується як сімейна, все якось душевно та лампово) Файний колектив, всі професіонали своєї справи та цікаві проекти само собою. В цій компанії я почав свою кар’єру та професійний розвиток. Що мені найбільше подобається це професійний розвиток — ти ростеш, отримуєш об’єктивний фідбек на свою роботу, тех-лід підтримує та спрямовує до досягнення нових професійних вершин. Якщо ти шукаєш професійний розвиток, цікаві проєкти тоді нема що думати гайда сюди!)
Я вдячний життю за можливість працювати з професіоналами своєї справи, професійно розвиватись та працювати над цікавим проектом!)

Саме в цій компанії, Varyence, почався мій новий етап — старт в ІТ як junior QA. З впевненістю можу сказати, що мені пощастило! Швидко та досить легко вдалось влитись в проєкт! В цьому дуже допомогли як дівчата з HR, так і команда! Через місяць разом з тех-лідом розробили особистий план розвитку! — і компанія надає багато можливостей для навчання та зростання(з вас тільки бажання!). Круті люди працюють поруч з тобою! Мега офіс (тут і кухня, тенісний стіл, власна автостоянка, gameroom, невеликий тренажерний зал...). Процеси в компанії прості, зрозумілі, немає як такої бюрократії! Якщо ж коротко — МЕГАзадоволений!

Дуже рада, що є частиною компанії вже більше 4 років. Компанія високого рівня з цікавими проєктами, задачами, які постійно стимулюють тебе до розвитку та вивчення новітніх технологій. Мега професійний та дружній колектив, який завжди готовий допомогти, порадити, підтримати, а також поділитись новинками у сфері ІТ і не тільки. Головне — це довіра керівництва, можливість кар’єрного росту, вплив на процес — кожен проєкт/продукт є особливий і заслуговує універсального підходу. Ініціатива завжди вітається і підтримується у реалізації. Це компанія, у якій завжди думають про тебе!!

Отличные ребята там работают, лично знаком со многими

Хочу поделиться опытом коммуникации. Звонит мне тетя из этой компании и тут же начинает собеседование. Я говорю, что на митинге и что предпочла бы назначить колл заранее. Тетя спрашивает, могу ли я ей уделить время тогда-то. Говорю, что могу. Тетя пишет, что «а она не может». Спрашивает о другом времени «В мене такої можливості не було на привеликий жаль! Скажіть будь ласка зараз ви можите розмовляти?» Говорю, могу. Тетя снова пишет письмо, говорит, передумала общаться. Далее цитирую: «Дякуємо за приділений час нашій компанії змушені вам відмовити у співпраці адже відали перевагу іншому кандидату» -)) Данное «общение» идет в разрез с эдементарным пониманием человеческой адекватности, на мой взгляд.

Доброго дня, Юлія!
Дякую за відгук, приношу свої вибачення за таку ситуацію, адже на це була причина те, що не змогла з вами поспілкуватися на привеликий жаль. Було б чудово з вами обговорити це. Дякую