12 січня 2017 18:44

Taras Boychuk, Java Consultant

Недавно проходив там співбесіду. Нажаль, залишилося погане враження.
Співбесіда мала початися в 10:30, в 10:15 я передзвонив, що я на місці і не можу знайти під’їзд. Мені пояснили куди іти, я дійшов до дверей, десь 10:20 мені передзвонили і попросили погуляти ще 10хв, бо вони не готові ще мене прийняти. Я сказав, що не обовязково мене приймати, просто на дворі мороз, я хотів просто зайти. Вони сказали щось типу, що там нема де почекати і шоб я 5хв погуляв. Настрій був уже той. Я через 10хв зайшов, посидів, потім прийшла hr і я дізнався що сьогодні тільки знайомсвто, тех. співбесіди не буде. Мене позапитували про попередні проекти і як я проводжу час на дозвіллі. Атмосфера чомусь була явно не привітна і на запитання про обов’язки і нюанси на проекті мені жостко відповіли «писать код».

Тарас, мы понимаем Ваше огорчение, в офисе действительно произошло техническое ЧП, к сожалению, от такого не застрахован никто, поэтому принять Вас раньше было невозможно. Тем не менее рецепция непременно понесет наказание, за то что не впустила Вас для ожидания в холл, и вовремя не угостила горячим кофе. Больше такого мы не допустим.

Через призму такого настроения, сложно было увидеть хорошие стороны компании на собеседовании, очень жаль, что сразу не рассказали hr ситуацию с улицей.

В любом случае, мы приносим извинения за принесенные неудобства и желаем удачи в поиске работы, которая будет приносить радость.