Vareger

21...80 спеціалістів
Таллінн (Естонія)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработал тут полтора года на позициях software engineer (Rust) и тим лида
Из плюсов:
1. Компания обладает хорошей компитенцией в blockchain
2. Для студентов первых курсов до войны — это было отличное место для получения первого опыта, изучения первых языков программирования, таких как Rust, Solidity, etc
3. Приятная отмосфера в офисе, прекрасный офис в центре Киева

Из минусов:
1. Может попасться «интересный» менеджер
2. Увольнения без особых разбирательств
3. Для Rust разработчика, полтора живых проектов
4. Овертаймы
5. Компания «одного / двух актеров»
6. Много легаси, в которых «черт ногу сломит»

Проработал тут почти год на позиции Business Analyst, взяли меня совсем зеленым. Предоставили ментора, потом второго — в общем, моему развитию уделяли внимание (но иногда его было недостаточно). С ремоутом и компенсацией проблем не было. Жаль только, что было мало тимбилдингов и корпоративов (возможно повлиял всем известный вирус, но с посещением офиса проблем не было).

В целом, своим опытом доволен!

Підтримали: Сергей Вишнеский

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.