ValthSolutions

21...80 спеціалістів

4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працювала в компанії певний час і можу сказати, що залишились лише позитивні враження.
Дуже сильна й підтримуюча команда, де з перших днів відчувались дружня атмосфера, відкритість та професіоналізм, щиро вдячна за спільну роботу)
Також відзначу гнучкий графік та добре налагоджені процеси. Будь-які питання, проблеми чи пропозиції обговорювались відкрито й швидко вирішувались. Була можливість долучатись до різних проєктів із використанням різних технологій — це дійсно дає гарний буст у професійному розвитку.

Підтримали: Pavlo Reva

ValthSolutions — невелика, але дуже організована ІТ-компанія з добре налагодженими процесами та мінімальною бюрократією. Це дозволяє легко обговорювати робочі питання та швидко отримувати необхідні відповіді.

Проєкти цікаві та надихаючі, а будь-яка гарна ініціатива завжди заохочується, що створює чудові умови для професійного розвитку.

Радію можливості бути частиною команди ValthSolutions і долучатися до успіху компанії.

Підтримали: Olena SokolPavlo Reva

Моя подорож в ІТ розпочалася в лютому 2023 року, коли я отримав офер від ValthSolutions. Це була надзвичайно позитивна подія в моєму житті: компанія має професійний молодий колектив, високу клієнтоорієнтованість (клієнти із задоволенням співпрацюють з командою розробників і повертаються з новими проектами), а також дбайливе ставлення керівництва до кожного працівника. Тут присутні різні бенефіти та багато іншого, що робить роботу в компанії комфортною та приємною.

За час, який я працюю в ValthSolutions, мав можливість брати участь у різноманітних проектах, що суттєво підвищило мої професійні навички та знання. Компанія віддана розвитку своїх працівників і клієнтів, що робить її ідеальним місцем для професійного зростання та реалізації.

ValthSolutions заслуговує на найвищу оцінку, і я з впевненістю рекомендую цю компанію всім, хто прагне досягти успіху в ІТ-сфері.

Підтримали: Olena SokolPavlo Reva

Дякуємо тобі дуже, Міша!

Перейти до дискусії

Жодного дня не пожалкувала, що доєдналася до команди. Починала практично з нуля, але компанія дає всі умови для зростання, навчання, вдосконалення. Що найкрутіше — все без стресу і негативу, але з максимальним задоволенням від процесу.
Я не знаю, як CEO вдається збирати навколо себе таких класних людей, але за час роботи у мене не було жодного токсичного моменту в комунікації, до всіх можна звернутися за допомогою. Це дійсно люди, з якими хочеться працювати і робити щось корисне, а не відсиджувати години за зарплату.
Проекти різні і цікаві, так як клієнти з різних куточків світу. Важливим для мене плюсом стало те, що всі працюють на якість і дійсно пишаєшся фінальним продуктом і вболіваєш за результат.
Овертаймів немає, навантаження нормальне. Загалом, тепла і лояльна атмосфера. Негативного і сказати нічого)

Підтримали: Olena SokolPavlo Reva

Аню, дякуємо за теплі слова!

Перейти до дискусії

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.