Valtech

Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Чернівці

Хочу поділитися досвідом роботи в компанії. Працюю вже близько 3-х років і за цей період, як ви можете зрозуміти подій відбулося дуже багато.
-Спершу хочу відмітити ставлення компанії до працівників: в залежності від подій що відбуваються, компанія допомагала і підтримувала всіма можливими способами і продовжує робити це по цей день;
-Компанія дійсно зацікавлена у розвитку розробника, у нас пропрацьована система яка дозволяє сформувати напрямок руху, включаючи стек, бажану майбутню позицію і тд.
-Люди.Дуже класний підхід до вибору людей в колектив, дійсно велику роль відіграють софт скіли і «вайб» :D , через що, частіше всього, ти працюєш з людьми з якими легко знайти спільну мову. Величезна кількість дійсно сильних спеціалістів, з якими можна порадитися, отримати потрібні настанови, досвід або просто дуже круто поспілкуватися;
-Проєкти. Компанія враховує побажання розробника у тому з яким стеком ти хотів би працювати, навіть якщо це не твій поточний стек, ти можеш отримати шанс попрацювати на бажаному і освоїти його. Проєкти частіше всього дійсно цікаві, з відомими/великими брендами;
-Реально класний і корисний соц. пакет, який не раз був у нагоді;
-Компенсації виплачуються згідно графіку, без затримок чи інших конфузів;
В цілому складно описати весь спектр приємних речей, пов’язаних з компанією, яка, по суті, виростила мене як розробника, але сподіваюся, що найважливіші і основні речі були сказані. Щасливий бути тут))

Працював у цій компанії більше 3 років, і це найкраща компанія, яку я знаю.
У Valtech дуже добре поставлений робочий процес та організація роботи. Компанія дійсно піклується про своїх співробітників. Окрім того, працюючи у даній компанії, я працював поряд із чудовими людьми, з якими почувався комфортно.
Зараз якось важко підібрати слова, але я у захваті від роботи тут як на початку співпраці, так і зараз.

Рома, шкода, що ти йдеш, але колишніх Valtechies не буває 🖤

За останні пару тижнів отримала на особисту пошту 4 (!) листа від рекрутера Юлії з Valtech, з пропозицією luxury проекту. І ще меседж на лінкедін на додачу, вже після листів (цікава логіка).
Я ще могла б зрозуміти 1-2 листи, але 4 підряд...
2 останніх (сподіваюсь) листи було надіслано на вихідні, що говорить про цінності компанії в плані work-life balance.
Роботу я не шукаю, своє резюме і пошту компанії Valtech не надавала.

Будь ласка, залиште мене у спокої. Якщо вам треба людина — розмістіть вакансію на профільних сайтах. З кандидатами зараз проблем немає, наскільки я знаю.

Ларисо, вітаю!
Мене звати Юлія, ви отримали листи від мене. Насамперед дякую, що не залишили цей випадок поза увагою.

Дозвольте детально прояснити ситуацію. Для інформування щодо кар’єрних можливостей як Talent Sourcer я використовую різні способи: платформи з пошуку роботи, email, професійні соцмережі як LinkedIn тощо. Можливо, через обмежену кількість професійних платформ складається враження, що ми занадто наполегливі. Ми вже взяли це до уваги та вдосконалимо наш підхід.

Даруйте, що потурбували вас у вихідні. У Valtech ми цінуємо work-life balance, і ця прикра ситуація дала поштовх вдосконалитися. Ми вдячні за аргументований зворотний зв’язок.

Проходила співбесіду в компанію на позицію QA SFCC, хочеться окремо виділити дівчину-ліда, з якою я спілкувалась (на жаль забула ім’я). Не було враження, що тебе хочуть завалити, як це часто буває. Оскільки зараз нервова система трохи нестабільна через війну, то дуже цінно було, що пройшло інтерв’ю рівно і без стресів.

На що б хотіла звернути увагу.
Інтерв’юєр не знала коли будуть результати технічки, лист від HRa Наталі прийшов після співбесіди, але і він не мав цієї інформації, довелось перепитувати додатково.

Друге. Співбесіда була у середу, сказали, що відгук дадуть у п’ятницю. Лист я отримала після 18:00+ в п’ятницю. Враховуючи, що це ще був активний період блекаутів і поганого зв’язку, то в мене випав весь цей день, адже я хотіла бути на зв’язку у разі чого. Тож дуже хотілось, щоб компанія поважала не тільки свій час, а і тих, хто шукає роботу. Було б добре отримати відповідь хоча б у робочі години чи хоча б у першій половині дня, тим більше, коли відповідь «ні».

Трете. Коли запитують про детальний відгук, хочеться отримати не копі-паст, а якусь інформацію, щоб стала в нагоді для покращення навичок. Я отримала текст, де серед усього було прописано, що я не маю досвіду естимації(!) і це при тому, що я була лідом на проекті 3+ роки, я про це розповідала, маю великий досвід естимацій як CRів так і фул скейл проектів, про що теж казала на інтерв’ю і казала, які саме підходи використовувались для естимації. (Так не планніг покер, але цей підхід не використовувала моя попередня компанія). Тож вважаю, що мій відгук — не персоналізований, а просто один для всіх. Не треба так робити.

Я під час співбесіди з Наталею казала, що дивлюсь вакансії і Мідл+, так як через специфіку проекту є гепи, на технічці я про це теж чесно казала, бо не люблю приписувати собі того, чого не знаю. Відповідь прийшла «ми визначили вас Мідлом, вважаємо, що вакансія вас не зацікавить, тож удачі в пошуку». У відповідь я написала, нагадавши, що як я і казала, розглядаю позиції мідла+, але мені вже не відповіли.
Тобто враження сумбурні, але для майбутніх кандидатів було б супер, щоб компанія звернула увагу на ті поінти, про які я казала.

Наталіє, вітаю!

Мене звати Марина Веремієнко, я Talent Acquisition Consultant у Valtech і менторка Наталі, яка супроводжувала вас на кожній стадії інтерв’ю.

Перш за все дякую вам за зворотній зв’язок. Ви розгорнуто описали свій досвід і конструктивно вказали на зони покращення. Ми взяли зазначені пункти в роботу одразу, коли отримали їх у внутрішній системі.

Даруйте, що потурбували вас в неробочий час. Обіцяли зворотній зв’язок до кінця тижня, і щоб виправдати очікування й не переносити на понеділок, надіслали лист після 18:00. Я погоджуюсь і вважаю, що персоналізований відгук важливий для покращення навичок і розвитку кандидата. Прикро, що склалось враження шаблонного фідбеку, ми намагаємось цього уникати, і зробили висновки.

Мені жаль, що не вдалось залишити того гарного враження, якого б нам хотілось. Ваш конструктивний відгук про досвід співбесіди підтверджує якості, які зазначила Наталя у листі: гарні комунікативні навички, наполегливість та проактивність. Це цінно, і ми вам вдячні.

п.с. Співбесіду проводила QA Lead Катерина, передам їй ваші враження. Думаю, Каті буде приємно :)

Как и было написано в других отзывах, не тратьте свое драгоценное время...
«Ты всем понравился, включая клиента, хороший специалист и всё такое.»
Но компания — прокладка увидела, что ты не достаточно хорошо веришь в неё, и не готов служить менеджменту в роли верующего сектанта.
Т.е. ещё не работая в компании, я уже не разделяю её ценности и не готов привнести себя в жертву ради возможности поработать здесь...

Підтримали: Михаил Жихарев

Шановний,Лев. На кожному з етапів інтерв’ю ми комунікуємо, що ми беремо людей не на проект, а в компанію і для нас дійсно важливо співпадіння по цінностям, це те на чому базується наша культура, наші політики, рішення, взаємодія з клієнтами і всередині команди. Це не про те в що ви маєте вірити, а про співпадіння ваших особистих принципів і цінностей з тими які є в Valtech. Такий підхід дозволяє нашим колегам комфортно почуватися і реалізувати свій потенціал, до якого б проекту компанії вони не долучилися. Ми повністю погоджуємося що ви чудовий технічний спеціаліст і підтвердили це на попередніх етапах, але з точку зору культури, ми не та компанія де ви могли б реалізувати свої очікування і потенціал. Сумно читати ваш коментар, але він тільки підкріплює правильність нашого висновку.
Щодо витрачання часу — це індивідуальне бачення, ми гадаємо що краще інвестувати його і зрозуміти що не підходимо один одному на початку, ніж розчаровуватися і страждати пізніше. Успіху у пошуку своєї компанії.

Хочу поделиться отзывом о недавнем и очень забавным прохождением собеседования в Valtech.
Всё началось ещё летом, тогда компания предлагала мне свитчнуться в Sitecore разработчика. Пройдя успешно тех. собеседование понял что Sitecore не то, чем я хотел бы заниматься. Разошлись на позитивной ноте, очень понравилось то, как со мной общались на протяжении всех этапов. Я понял для себя, что хочу работать в такой компании и точно попаду в неё когда нибудь.
Второй раз я связался с рекрутером, с которой общался в прошлый раз, т.к. увидел вакансию на .NET разработчика. Девушка уточнила что вакансия неактуальна, договорились что маякнёт если будет подобная вакансия. Ждать долго не пришлось. Поговорили ещё раз на пре скрине и через пару дней я успешно прошёл тех. собеседование. Интервьювер был очень интересный дядька с большим разноплановым опытом в ИТ. Я загорелся. Этап с дмом был отложен т.к. по словам рекрутера дм заболел и с ним нет связи (интересно). Через несколько дней мне сообщили «Что позиция в Украине поставлена на холд, т.к. нужное количество специалистов засетапила другая страна». Прекрасно вы просчитываете ваш «нид», подумал я. Буквально на следующий день рекрутер спросила через сколько я могу выйти (вот это поворот), сказал что максимум через 30 дней, написала что отправит это тимлиду. Я сначала ничего не понял. Потом она вернулась со словами «будет ли у тебя время на встречу в столько то часов», что будет «финалка на той стороне» и что это «микс знакомства и могут быть тех. вопросы». Я вообще этого не понял, т.к. думал что речь идёт за тот же самый проект по которому «закрыли нид». Выясняется что меня решили попробовать ещё на один проект (ну не пропадать же такому кадру). Пройдя ещё одно тех. собеседование через пару дней прилетает фидбек «нид закрыли за счёт специалиста внутри компании, т.к. не готовы тебя ждать месяц». Б*ять, вы там серьёзно? Я изначально озвучил через сколько я смогу выйти.
Как итог: потраченое время и в край испорченое отношение к компании. Выводы лично для себя делайте сами

Павло, хотіла б ще раз подякувати за ваш час, та зацікавленість нашою компанією. Незважаючи на позитивне враження від нашого спілкування, терміни за проектами не співпали: на жаль, були доволі жорсткі дедлайни за наймом. Ми також озвучили свою думку hiring менеджерам.

Нам шкода, що склалася така ситуація, і ми не прояснили все з самого початку: це могло значно зекономити ваш час, ми ж, в свою чергу, пошукали б позицію згідно ваших інтересів та термінів.

Ми цілком розуміємо ваше розчарування, тому зробили висновки та передали ситуацію колегам, які брали участь у наймі. Якщо ви зміните своє рішення, ми зі свого боку прозоро проведемо процес і зробимо все, щоб виправити ваші враження.

П’ять років в компанії, важко було вийти, як із теплої ванної))
Що добре:
— регулярна виплата компенсацій
— цікаві проекти (це залежить від команди)
— правильні цінності (активний відпочинок, участь у багатьох благодійних проектах)
— крутий соц. пакет
Що можна покращити:
— роботу рекрутмента, їх професіоналізм під великий питанням
— відділ people partners, там нещасні 2 дівчини які фізично не встигають приділити увагу співробітникам
Суб’єктивна оцінка 8.7/10 можу сміливо рекомендувати Valtech Ukraine для працевлаштування.

Дякуємо за відгук! Колишніх вальтеківців не буває, тому завжди раді бачити в гостях! З приводу покращень — будемо працювати :) Ти знаєш, кому написати особисто, щоб жодне з побажань не залишилось без уваги

проконтактировал их рекрутер:
— говорю что по деньгам?
— я не могу назвать сумму — это политика компании, а сколько вы хотите?
— говорю ну столько-то
— спасибо наш бюджет меньше.
— говорю а какой у вас бюджет? я ж уже озвучил свои ожидания
— мы не разглашаем эту информацию, политиа компании

Вопрос из какой Африки эти политики навезли 800 рабов?))

Артём, добрый день!
Благодарю Вас за время и отзыв.

Разрешите объяснить ситуацию. Думаю, не секрет, что на каждую вакансию у компании есть бюджет и он может варьироваться в зависимости от навыков и опыта соискателя. У компании нет цели платить меньше, наша цель — профессиональный результат, довольные клиенты и команды. А это возможно только когда наши консультанты замотивированы, в том числе размером компенсации. К сожалению, бывает, что запрос соискателя выше, чем мы можем предложить. Сумма компенсации обусловлена разными факторами: текущим состоянием рынка, сложностью проекта. В случае, если кандидат называет желаемую сумму меньше бюджета вакансии, мы вполне можем предложить больше озвученного, или значительно повысить компенсацию после прохождения испытательного срока.

Я озвучила откровенно, что наш бюджет меньше запрошенного, чтобы не тратить ваше время. Мне жаль, если мой ответ вызвал диссонанс или расстроил, Valtech — компания, которая помимо финансов предлагает много других возможностей. И мы уважаем время и мнение других людей. Поэтому, еще раз отдельное спасибо за ваш фидбэк.

С уважением,
Айгуль

Неисповедимы пути разработчика :) Еще год назад я не знал о существовании такой компании как Valtech, а сейчас пишу отзыв о ставшей почти родном комьюнити. Основное впечатление всегда оставляют люди и подход руководства компании к созданию баланса работы и отдыха в офисе. Если попадете сюда на стажировку или на проект, вы захотите приходить в офис почаще.
В основном, компания работает в е-комерс домене и гордится проектами для лакшери брендов. Сейчас возобновили командировки в Европу. Менеджмент адекватный, реагируют на меняющиеся обстоятельства быстро, на корпоративные мероприятия бюджет выделяется хорошо, организовывают отдых в Карпатах.
Отбор в компанию тщательный (ищут только с хорошим опытом), но т.к. компания активно намерена расти в следующем году, может быть, подход чуть изменят.
Что успел заметить — много сотрудников работающих больше 2 лет и встречал тех, кто возвращается в эту компанию.
Отдельно на меня вау-эффект произвело наличие дым-машины и свето-техники в лаунж зоне. Если подпишитесь на инстаграм украинского Вальтека, будете завидовать людям, которые очень часто отдыхают.

Я надзвичано приємно вражеий цією компанією, хоть ще навіть не приступив до роботи. Я спілкувався з приємним і компетентним НР менеджером. Я пройшов усі співбесіди, на кожній відчувалося хороше відношення. В результаті я отримав оффер, і був дуже радий так як він був трішечки навіть більше, ніж я просив. З цього моменту почалися одні приємні сюрпризи! Мене уже запросили на кілька івентів. Було запитання до мене щодо робочого ноута — і тут знову приємна новина — я отримав значно краще, ніж просив... потім були ще приємні маленькі сюрпризи. Всі ці речі сильно надихають до роботи! І хочеться викладатися більше ніж на 100%.
Дуже дякую всім тим людям, з якими комунікував. Впевнений, що в сьогоднішньому дуже не простому ринку — виграють саме такі компанії! З такими хочеться працювати та розвиватися.

Был на собеседовании. Все собеседования прошли в дружественной обстановке, с конструктивной аджендой и общением. Интервьюеры показали себя профессионалами как с технической стороны, так и по софт скилам. После всех кругов собеседований получил оффер, по уровню компенсации дали то, на что и договаривались. Офиса к сожалению не видел так как карантин. По итогу выбрал другую компанию, с которой уже был опыт работы. Возможно в будущем ещё получится поработать вместе, так как впечатления остались исключительно позитивные!

К сожалению, после трёх кругов собеседований вам могут сообщить, что вы просите слишком много денег. Не советую тратить время на эту компанию, потому что цитирую «...хайринг менеджер решает какую сумму в рамках бюджета он готов предложить согласно опыту кандидата.» К слову, хайринг менеджер — это «нетехническая» , финальная инстанция, а успешное прохождение технического интервью вам ничего не гарантирует. Остались очень неприятные ощущения, не советую, просто потраченное впустую время.

Добрий день, Олександро!

Мені шкода, що у вас залишилось таке враження від співбесіди.

Для максимальної прозорості, я б хотіла коротко описати процес хайрінгу у нас в компанії:
1. Перше інтерв’ю — це дзвінок з Talent Acquisition спеціалістом, де відбувається знайомство.
Детальний фідбек передається хайрінг менеджеру.
2. Друге інтерв’ю — технічна співбесіда.
Детальний фідбек передається хайрінг менеджеру.
Технічний інтерв’юер не приймає рішення про бюджет вакансії чи про найм.
3. Третє, фінальне інтерв’ю — це співбесіда з хайрінг менеджером. В конкретному випадку це була я.

Ви абсолютно правильно зазначили, що «хайринг менеджер решает какую сумму в рамках бюджета он готов предложить согласно опыту кандидата» та «...финальная инстанция, а успешное прохождение технического интервью вам ничего не гарантирует»
Фінальне інтерв’ю необхідне, щоб визначити, чи відповідає наш процес роботи очікуванням кандидата, чи комфортно буде ньюкамеру працювати в рамках конкретного проекту та, в той же час, чи відповідає людина тим очікуванням, які важливі для конкретної позиції.

Я б не використовувала формулювання «вы просите слишком много денег», так як бюджет вакансії досить гнучкий і залежить від:
— глибини технічної експертизи (в конкретному випадку співпало так, що я «технічна» фінальна інстанція)
— релевантності досвіду
— софт скілів
— рівня англійської мови
— оцінки подальшого розвитку кандидата в рамках компанії.

Фінальне рішення по бюджету та кандидату приймає хайрінг менеджер. Він або вона не оперує термінами «много денег», а оцінює відповідність вакансії, запланованому бюджету та ринку. Часто це можливо тільки після особистого інтерв’ю, тому ви з нами зустрілись тричі.

Мені дуже сподобалась наша з вами співбесіда. Ви впевнена, енергійна, цікава людина, у вас чудова англійська та різноманітний досвід, який стосується і куа мануал, автоматизації, тім лідства, БА та ПМ, але він не достатньо глибокий, якщо брати до уваги специфіку роботи нашої компанії та конкретного проекту.
В нашому з вами випадку на розширення запланованого бюджету вплинула б глибока та/або додатково вузька компетенція в мануальному тестуванні, знання вебу, е-комерсу, більш глибокий досвід в тім лідстві та піпл менеджменті або навики автоматизації на рівні мідл.

Дуже вам вдячна за час, який ви присвятили трьом інтерв’ю, і бажаю вам успіхів у пошуку.
Сподіваюсь, тепер процес хайрингу та прийняття рішення більш зрозумілий.

Працюю майже рік. Компанія бомба! Дружня атмосфера, зажди ідуть на зустріч, завжди відкриті до побажань і обговорень. Місце де люди реально важливі. Одне з небагатьох місць де є і превілегії великої компанії і дружність та затишок малої. Короче приходьте, якщо шо.

Сегодня ровно 9 месяцев как я стала частью dreamteam. За это время у кого-то родился ребенок, кто-то вышел замуж, а кто-то развелся. Ну а я начала строить карьеру в IT (спойлер: ни разу не пожалела).
Valtech, без преувеличения, стал моим вторым домом, второй семьей. Я прихожу сюда не потому, что нужно быть с 10 до 18, а потому что хочу быть в окружении этих людей, этих идей, этого движения.
Скажете офисный планктон? Это не про Valtech. Здесь атмосфера творчества наполняет все департаменты. Work&life balance тут не пустой звук, как и ценности компании: dare, care, share.
Не верится, что 3000 талантливых специалистов со всего мира делают общее дело, меняют настоящее и создают будущее. И я — часть этой трансформации, часть Valtech.
Thanks a million, my dear family!

Pros:
Great work-life balance, flexible schedule, your peformance is evaluated based on the quality of the job done and not on the time spent, ocassional work from home is welcomed, as long as you get your job done.
Fair compensation and yearly reviews, again, based on your performance, everyone get what they deserved.
Possibility for promotions, vertical and horizontal career growth — these phrases are not empty words and do really mean something here.
Also, I have the best manager I’ve ever had in my life, but I can’t guarantee all other managers are the same:)
Super friendly people, healthy atmosphere, lots of fun events, people are cared for.
Fair benefit package: english courses & gym partial compensation, health insurance.
Cons:
I’m pretty happy with my employment so far, but maybe you could find challenging something like:
Requirement to account for your time, maintain weekly\monthly timelog (TBH, it’s not that bad, I’ve seen much worse)
So far I was unable to get company to pay for my courses\certifications. There’s a yearly balance you should be able to spend on that, so technically, it is possible.
All in all — nothing major to add here.

Career Opportunities 5/5
Compensation & Benefits 5/5
Work\Life Balance 5/5
Senior Management 5/5
Culture & Values 5/5

Я работаю в этой компании почти год. И для меня Valtech это семья. Это замечательные люди которых хочется видеть каждый день, к которым хочется приходить в понедельник и не хочется расставаться в пятницу.
Из огромных плюсов — это большая международная компания, где есть возможность взаимодействовать с людьми из других стран не только на рабочем но и дружеском уровне. Забота, уважение, развитие и взаимодействие. Мне кажется, что это самое главное чем руководствуется компания. Я очень ценю, что Valtech дает много возможностей для развития, из-за большого выбора технологий с которыми мы работаем, а также возможности планирования времени и самоорганизации для выполнения задач.
Каждый сам для себя решает в каком направлении двигаться и компания оказывает поддержку и предоставляет все ресурсы для этого.

Valtech — це компанія, у якій працювати одне задоволення. Хотів би поділитися деякими моментами:

— Офіс компанії наповнений дружньою атмосферою, що неможливо без справжніх дружніх стосунків в колективі. Офіс створений для того, щоби продуктивно працювати та приємно відпочивати! До речі, розташований на подолі — добиратися зручно :)
— Стосовно компенсації — як годинник: чітко, точно, гідно!
— Смачні перекуси, гарна кухня, чистий офіс. Офіс менеджер робить свою справу на найвищому рівні.
— Тімбілдинги люблять і шанують. Тому і атмосфера дружня!
— Ще багато чого, всього так і не згадаєш.

А що негативного? Об’єктивно нічого. Лише індивідуально можуть виникати певні моменти, однак все можна вирішити :)

Успіхів!

Общалась долго с рекрутером Мариной Веремеенко по скайпу и ее коллегой Ольгой по телефону. Ни отказа, ни приглашения. Просто игнор.
Интересный у Вас подход в рекрутменте.

Підтримали: Artur BahratianMaiia Tavlui

Ольга, добрый день. Спасибо за ваш отзыв. Приняли во внимание, будем исправлять эти моменты.

Работаю в компании давно. Начинал как трейни. Что могу сказать, отличный коллектив и дружеская атмосфера всегда царит в офисе. Проекты интересные. Есть возможность попробовать себя в разных технологиях и в разных командах. Большим плюсом является работа с коллегами из других стран.

Підтримали: Anna NefedievaNina Selina

Добрый день! Работаю в компании около двух лет. Всем доволен. Несмотря на большой коллектив, бюрократии здесь минимум, любой вопрос решается сообщением в мессенджер, без всяких тикетов и тд. Руководство всегда интересуется твоими успехами и лояльно относиться к смене проекта.У меня все.

Підтримали: Anna NefedievaNina Selina

I have been working in Valtech_ since April 2017 and it looks like thee right place for me.
Special thanks for perfect social package — you have a lot of helpful benefits (medical insurance, compensations for sports and English, paternity leave, etc.).
The company supports you in your professional growth (some amount for certification and self-education per year), craft circles and communities within company for knowledge sharing. A lot of freedom, no bureaucracy, horizontal communications — you can ask everybody about everything, easy and smoothly on-boarding process, multi-culture collaboration. Communication is important in Valtech_, you are welcome to ask, you are welcome to suggest, you are welcome to implement.
Valtech_ is a perfect place for senior specialists who want to increase their skills and take part in something new with new roles and also it is a good place for rookies — you can learn a lot of new things.

Хочу оставить свой комментарий по поводу компании. Работаю уже почти 2 года, и меня приследует постоянное ощущение что я на своем месте. Компания заинтересована в том что бы сторудники развивались, и это для меня на первом месте. Причем цели ставят не с упором на будущее (вот возможно такая технология у нас скоро будет использоваться и ты сможешь применить свои знания), а смотрят на что что нужно уже сейчас. Изучив новое есть возможность сразу применить его на практике. Все максимально открыто, всегда идут на встречу. Колектив это вообще отдельная история. В кратце можно сказать что нету людей которые перетягивают на себя одеяло, «one team — one dream» работает просто на ура.

В моїх очах Вальтек являється прогресивною і сучасною компанією. Чому? Звісно, комфортний графік роботи, достойна компенсація, безкоштовне печиво і кава, медстрахування — це чудові переваги, але не по цій причині Вальтек так приваблює.
З самого початку мене вразили легкість і невимушеність у відносинах між людьми.
Ти можеш поспілкуватись з ким завгодно про що завгодно, а можеш узагалі не спілкуватись — ніхто не засудить. Кожного сприймають таким яким він є, і люди поважають один одного навіть коли стає гаряче.
Я ніколи не відчував конкуренції з боку колег, тому що у Вальтек не ведуть гру з нульовою сумою і вважається, що місця під сонцем вистачить усім. При цьому мені рідко коли бракувало мотивації. З самого почтаку хотілось працювати наполегливо і розвиватись невпинно. Сама робота є мотивацією, бо вона цікава і ставить перед людьми виклики.
Ініціатива вітається. Якщо у вас появляється чудова ідея, то її легко донести до управлінців, і не прийдеться битись головою об стіну для цього. Якщо вона ще й життеєздатна, то швидко буде поставлена на порядок денний.
На кар’єрний рух впливають лише трудові досягнення, а не особисті зв’язки чи знайомства. І просування може бути дійсно швидким, якщо працювати продуктивно і з якісними результатами.
Сказане — це елементи корпоративної культури, і саме за неї я люблю Вальтек!

Работаю в компании почти год. Онбординг проходил комфортно и плавно. Тебя не заваливают с первого дня, а дают время разобраться в рабочих моментах. Всегда подскажут если нужна помощь. Также компенсируют занятия споротом и уроки английского, весьма удобный страховой полис. При этом не нужно проходить 100500 кругов бюрократии, так что в целом нет ощущения «галеры». Компания большая и есть много проектов с разным стеком технологий. Можно найти то что больше по душе. Колектив приветливый и отзывчивый. Большинство команд на проектах интернациональные. Есть возможность пообщаться с людьми со всего мира, завести новые знакомства. Также проводятся тимбилдинги и командировки, так что есть возможность посмотреть мир.
Компании организует разные тематические вечеринки, активный отдых и семейные празники. Были семьей на BBQ этим летом. А в честь дня святого Николая устроили празник для детей с аниматорами и подарками, ребенку очень понравилось. Осенью решил сменить обстановку и поработать в Днепровском офисе. Меня сразу спросили буду ли я брать семью, в итоге организовали очень комфортные условия для проживания и трансфер. В заключение хочу сказать что я доволен условиями. Еще больше я доволен изобилием технологий на проектах. Это дает возможность не «ржаветь» за рутиной и допотопными фреймворкми, а использовать шанс на развитие и усовершенствование навыков.

Работаю в компании уже довольно давно и могу с уверенностью сказать, что это хорошая компания.
В ней действительно чувствуешь себя в большой интернациональной компании, и не просто сырьевым придатком, как во многих body-shop. Во многом этому способствует политика открытых дверей. А также принципиальная позиция менеджмента, что все сотрудники равны вне зависимости от локации.
Очень часто команды в которых приходится работать распределенные, так что это нужно учитывать при выборе компании. Хотя не смотря на это в командах царит семейная атмосфера.
Еще очень прельщает, что много проектов с известными компаниями Audi, Marc O’Polo, Jabra. Можно легко рассказать и показать чем ты занимаешься своим друзьям и родственникам.
В общем приятная и спокойная рабочая атмосфера царит во всех офисах.

Я в своей жизни сменил уже много контор и обладаю огромным опытом, как не должно быть и придирчиво выбираю место работы. И волей случая в июне этого года (2017) попал в компанию Valtech и уже сейчас надеюсь, что я тут надолго, так как тут действительно классно ;) На моём предыдущем месте работы мой первый день выглядел так: «Тебе 2 часа установить нужный софт, вот репозиторий с твоим проектом, и да — релиз должен был быть вчера». Спросить особо не у кого, какой workflow работы — угадай сам и так далее. Когда я попал в офис Valtech на Валах в Киеве, то первое ощущение было, что попал в другую вселенную. Исторический район Киева, в самом офисе тихо, спокойно и уютно. В первый рабочий день мне назначили «buddy» (Ваня, привет!) — коллегу, который знакомил меня со всеми, показал как пользоваться новомодной кофеваркой, собрал компанию из других сотрудников, чтобы мы все вместе пошли обедать (по сей день у нас обеды так и проходят, как грузинское застолье: большой стол, где сидят вместе фронты и бэкэнды, джуны и синьоры как ещё одна семья). То есть именно он такого подхода к сотруднику я был впечатлен — к тебе назначают человека, чтобы тебе не было неловко, чтобы ты легко вливался в новый коллектив. Я с таким столкнулся в первый раз )))
Знакомство с проектом, на котором мне предстояло работать, началось ещё за месяц. При чём не в авральном режиме, а так чтобы не спеша можно было разобраться где что лежит и как и что работает. Также подкупали имена заказчиков — самые именитые бренды, которые на слуху у всех. И ты с гордостью можешь сказать, что являешься частью этого. Ввиду того, что Valtech — это международная компания, то заскучать по хорошим проектам тебе точно не дадут, да и разнообразие технологий впечатляет — Demadware / JavaScript, Hybris / Java, Magento / PHP, SiteCore / .Net и ещё много всего...

Ещё очень сильной стороной семьи Valtech является HR-отдел. Они нереально крутые! Тебя по десять раз на день спрашивают, всё ли хорошо, удобное ли кресло, никто не обижает на проекте, вкусные ли печеньки и т.д. и т.п. И ещё они устраивают просто нереальные вечеринки! Я так круто даже в студенческие годы не отрывался. Всегда весело, интересно и необычно. И главное сколько этих вечеринок уже было за эти всего лишь 6 месяцев — День программиста, День QA, White Party, Halloween, Дни именинников, Kick-off, танцы на терассе, просто попить кегового пива до отвала и ещё много-много всего ))))

Работа в Valtech для меня — это работа, которую интересно выполнять. А вечером в воскресенье можно сказать друзьям: «Это у вас опять завтра долбаный понедельник, а я на любимую работу иду, которая мне нравится»

Привет, работаю в компании почти полгода и мне есть что сказать.

Это большая международная компания, где ты, как сотрудник, никогда не затеряешься или почуствуешь себя маленьким винтиком маховика. CEO, бухгалтер или QA, неважно — это коллектив, который образует собой сплоченную команду.

Я онбордился (это слово я расшифрую далее по тексту) на Demandware (сейчас Salesforce Commerce Cloud).

Из минусов платформы: нет никаких Stack Overflow подсказок, ты никогда не найдешь практических советов или кейсов, очень вряд ли новички смогут сесть за работу и тут же начать наваливать.

Из плюсов от компании для платформы: Онбординг — это период твоего обучения и вливания в проект(ы), даже если ты никогда не слахал о Demandware, у тебя будет время все разучить и понять, к плюсам так же я отношу и коммуникацию с сотрудниками, которые всегда тебе расскажут бест практис и поделятся опытом, что нивелирует все минусы описанные выше. А так же Demandware школа, где, за именем знаний js, тебя обучат и предложат оффер, разумеется по успешному окончанию школы.

Конечно же не Demandware(ом) единым, себя можно реализовать в различных направлениях, коих более чем достаточно, подробнее тут: jobs.dou.ua/...​panies/valtech/vacancies

Это может быть вам интересным:

• компания полностью покрывает ЕСВ, ЕН и мед. страховку (скидки для родных и близких).
  • в компании реально много грамотных людей, так что если хочется выучить что-то для себя новое — всегда есть к кому обратиться за помощью/советом. Никаких бранчей, возможностей для проф. роста более чем, поощряются обучения компенсациями, а так же поощряются такие хобби, как спорт и языки.
  • никто не стоит над душой, планирование задач с их разборами более чем открытые.
  • ну и крутые корпоративы, на каких всегда весело =)

Вакансії Valtech