Valtech

Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Чернівці

14 березня 2023 14:00

Natalie Kovalenko, QA Lead в 64labs

Проходила співбесіду в компанію на позицію QA SFCC, хочеться окремо виділити дівчину-ліда, з якою я спілкувалась (на жаль забула ім’я). Не було враження, що тебе хочуть завалити, як це часто буває. Оскільки зараз нервова система трохи нестабільна через війну, то дуже цінно було, що пройшло інтерв’ю рівно і без стресів.

На що б хотіла звернути увагу.
Інтерв’юєр не знала коли будуть результати технічки, лист від HRa Наталі прийшов після співбесіди, але і він не мав цієї інформації, довелось перепитувати додатково.

Друге. Співбесіда була у середу, сказали, що відгук дадуть у п’ятницю. Лист я отримала після 18:00+ в п’ятницю. Враховуючи, що це ще був активний період блекаутів і поганого зв’язку, то в мене випав весь цей день, адже я хотіла бути на зв’язку у разі чого. Тож дуже хотілось, щоб компанія поважала не тільки свій час, а і тих, хто шукає роботу. Було б добре отримати відповідь хоча б у робочі години чи хоча б у першій половині дня, тим більше, коли відповідь «ні».

Трете. Коли запитують про детальний відгук, хочеться отримати не копі-паст, а якусь інформацію, щоб стала в нагоді для покращення навичок. Я отримала текст, де серед усього було прописано, що я не маю досвіду естимації(!) і це при тому, що я була лідом на проекті 3+ роки, я про це розповідала, маю великий досвід естимацій як CRів так і фул скейл проектів, про що теж казала на інтерв’ю і казала, які саме підходи використовувались для естимації. (Так не планніг покер, але цей підхід не використовувала моя попередня компанія). Тож вважаю, що мій відгук — не персоналізований, а просто один для всіх. Не треба так робити.

Я під час співбесіди з Наталею казала, що дивлюсь вакансії і Мідл+, так як через специфіку проекту є гепи, на технічці я про це теж чесно казала, бо не люблю приписувати собі того, чого не знаю. Відповідь прийшла «ми визначили вас Мідлом, вважаємо, що вакансія вас не зацікавить, тож удачі в пошуку». У відповідь я написала, нагадавши, що як я і казала, розглядаю позиції мідла+, але мені вже не відповіли.
Тобто враження сумбурні, але для майбутніх кандидатів було б супер, щоб компанія звернула увагу на ті поінти, про які я казала.

Наталіє, вітаю!

Мене звати Марина Веремієнко, я Talent Acquisition Consultant у Valtech і менторка Наталі, яка супроводжувала вас на кожній стадії інтерв’ю.

Перш за все дякую вам за зворотній зв’язок. Ви розгорнуто описали свій досвід і конструктивно вказали на зони покращення. Ми взяли зазначені пункти в роботу одразу, коли отримали їх у внутрішній системі.

Даруйте, що потурбували вас в неробочий час. Обіцяли зворотній зв’язок до кінця тижня, і щоб виправдати очікування й не переносити на понеділок, надіслали лист після 18:00. Я погоджуюсь і вважаю, що персоналізований відгук важливий для покращення навичок і розвитку кандидата. Прикро, що склалось враження шаблонного фідбеку, ми намагаємось цього уникати, і зробили висновки.

Мені жаль, що не вдалось залишити того гарного враження, якого б нам хотілось. Ваш конструктивний відгук про досвід співбесіди підтверджує якості, які зазначила Наталя у листі: гарні комунікативні навички, наполегливість та проактивність. Це цінно, і ми вам вдячні.

п.с. Співбесіду проводила QA Lead Катерина, передам їй ваші враження. Думаю, Каті буде приємно :)