Valtech

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Ужгород, Чернигов, Черновцы

11 сентября 2020 14:23

Alexandra Yeskova, Senior QA

К сожалению, после трёх кругов собеседований вам могут сообщить, что вы просите слишком много денег. Не советую тратить время на эту компанию, потому что цитирую «...хайринг менеджер решает какую сумму в рамках бюджета он готов предложить согласно опыту кандидата.» К слову, хайринг менеджер — это «нетехническая» , финальная инстанция, а успешное прохождение технического интервью вам ничего не гарантирует. Остались очень неприятные ощущения, не советую, просто потраченное впустую время.

2 комментария

Добрий день, Олександро!

Мені шкода, що у вас залишилось таке враження від співбесіди.

Для максимальної прозорості, я б хотіла коротко описати процес хайрінгу у нас в компанії:
1. Перше інтерв’ю — це дзвінок з Talent Acquisition спеціалістом, де відбувається знайомство.
Детальний фідбек передається хайрінг менеджеру.
2. Друге інтерв’ю — технічна співбесіда.
Детальний фідбек передається хайрінг менеджеру.
Технічний інтерв’юер не приймає рішення про бюджет вакансії чи про найм.
3. Третє, фінальне інтерв’ю — це співбесіда з хайрінг менеджером. В конкретному випадку це була я.

Ви абсолютно правильно зазначили, що «хайринг менеджер решает какую сумму в рамках бюджета он готов предложить согласно опыту кандидата» та «...финальная инстанция, а успешное прохождение технического интервью вам ничего не гарантирует»
Фінальне інтерв’ю необхідне, щоб визначити, чи відповідає наш процес роботи очікуванням кандидата, чи комфортно буде ньюкамеру працювати в рамках конкретного проекту та, в той же час, чи відповідає людина тим очікуванням, які важливі для конкретної позиції.

Я б не використовувала формулювання «вы просите слишком много денег», так як бюджет вакансії досить гнучкий і залежить від:
— глибини технічної експертизи (в конкретному випадку співпало так, що я «технічна» фінальна інстанція)
— релевантності досвіду
— софт скілів
— рівня англійської мови
— оцінки подальшого розвитку кандидата в рамках компанії.

Фінальне рішення по бюджету та кандидату приймає хайрінг менеджер. Він або вона не оперує термінами «много денег», а оцінює відповідність вакансії, запланованому бюджету та ринку. Часто це можливо тільки після особистого інтерв’ю, тому ви з нами зустрілись тричі.

Мені дуже сподобалась наша з вами співбесіда. Ви впевнена, енергійна, цікава людина, у вас чудова англійська та різноманітний досвід, який стосується і куа мануал, автоматизації, тім лідства, БА та ПМ, але він не достатньо глибокий, якщо брати до уваги специфіку роботи нашої компанії та конкретного проекту.
В нашому з вами випадку на розширення запланованого бюджету вплинула б глибока та/або додатково вузька компетенція в мануальному тестуванні, знання вебу, е-комерсу, більш глибокий досвід в тім лідстві та піпл менеджменті або навики автоматизації на рівні мідл.

Дуже вам вдячна за час, який ви присвятили трьом інтерв’ю, і бажаю вам успіхів у пошуку.
Сподіваюсь, тепер процес хайрингу та прийняття рішення більш зрозумілий.

Мне, после собеседования на должность Senior DevOps, было заявлено, что я миддл, при том, что на все техвопросы ответил правильно. Подозреваю, что это потому, что на финальном этапе я заявил, что меня мотивирует зарплата, а не что-то другое, что бы хотели услышать.
Иного варианта не вижу, т.к. если бы я не подошёл по знаниям, об этом можно было бы сказать сразу после техинтервью, а не после финального собеседования.

Поддержали: Bogdan OvcharovAlexandra Yeskova