Valtech

Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Чернівці

16 лютого 2018 10:21

Anton Dyachuk

В моїх очах Вальтек являється прогресивною і сучасною компанією. Чому? Звісно, комфортний графік роботи, достойна компенсація, безкоштовне печиво і кава, медстрахування — це чудові переваги, але не по цій причині Вальтек так приваблює.
З самого початку мене вразили легкість і невимушеність у відносинах між людьми.
Ти можеш поспілкуватись з ким завгодно про що завгодно, а можеш узагалі не спілкуватись — ніхто не засудить. Кожного сприймають таким яким він є, і люди поважають один одного навіть коли стає гаряче.
Я ніколи не відчував конкуренції з боку колег, тому що у Вальтек не ведуть гру з нульовою сумою і вважається, що місця під сонцем вистачить усім. При цьому мені рідко коли бракувало мотивації. З самого почтаку хотілось працювати наполегливо і розвиватись невпинно. Сама робота є мотивацією, бо вона цікава і ставить перед людьми виклики.
Ініціатива вітається. Якщо у вас появляється чудова ідея, то її легко донести до управлінців, і не прийдеться битись головою об стіну для цього. Якщо вона ще й життеєздатна, то швидко буде поставлена на порядок денний.
На кар’єрний рух впливають лише трудові досягнення, а не особисті зв’язки чи знайомства. І просування може бути дійсно швидким, якщо працювати продуктивно і з якісними результатами.
Сказане — це елементи корпоративної культури, і саме за неї я люблю Вальтек!